کد خبر: ٢٨٢٣٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/10/05-١١:٠٤

سرمربی نفتی‌های آبادان: سال‌های پیش که در سپاهان حضور داشتم، استقلال نیازی به داور برای برنده شدن نداشت.

 

آبادان نیوز _ ادسون تاوارس، سرمربی صنعت نفت آبادان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: از کل بازی ناامید شدم. برنامه‌ای که برای برطرف‌ کردن مشکلات داشتیم، مقداری مختل شد. سعی من بر این بوده است روحیه تیم را تغییر دهم. تلاش من بر این بوده است راه جدیدی را شروع کنیم و پیشرفتی در کار ما حاصل شده بود. در این بازی هم تغییرات ما مشخص بود. چرا ناامید شدم؟ تیم ما از نظر تاکتیکی و بدنی بهتر از استقلال بود. استقلال نسبت به ما چند شوت داشت؟ کدام دروازه‌بان بیشتر در زمین فعالیت داشت؟ به بازیکنان برای این بازی تبریک گفتم. سال‌های پیش که در سپاهان حضور داشتم، استقلال، پرسپولیس و پاس با امکاناتی که داشتند، نیازی به داور برای برنده شدن نداشتند و نیازی هم به اشتباه داور برای پیروزی نداشتند. ناامیدی من از این بابت است که هیچ احترامی برای حریف مد نظر قرار گرفته نشد.

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر 

او ادامه داد: فکر کنم شما ویدیو صحنه‌ پنالتی را دیدید. به نظر من آن صحنه اصلا پنالتی نبود حتی روی بازیکن ما خطا صورت گرفت. داور چند متر از صحنه فاصله داشت و نمی‌تواند بگوید من صحنه را ندیدیم. داور بازی یکی از داوران باسواد ایران است. این اشتباهات از سوی این داور عجیب به نظر می‌رسد. اگر بازی‌های دیگر استقلال را آنالیز کرده باشید، بیشتر بازی‌های خارج از خانه این تیم بانتیجه یک بر صفر بوده است. این ناامیدی کلی من نسبت به این بازی بود. بازیکنان جوانی که در این بازی حضور داشتند، پیشرفت قابل توجهی داشتند و باید تمرکز کنیم در بازی‌های آینده از شرایطی که داریم، خارج شویم.

سرمربی صنعت نفت درباره مشکل گلزنی تیمش گفت: ما گلزن نداریم. حسین باصری، بازیکن جوان تیم ما عملکرد خوبی داشت و من از او راضی بودم. امیدوارم این بازیکن در آینده پیشرفت کند. ما دنبال یک مهاجم هستیم که گلزن باشد. شاید اگر یک مهاجم گلزن وجود داشت، این فشارها صورت نمی‌گرفت. 

او درباره غیبت بازیکنان تاثیرگذار تیمش و نمایش صنعت نفت آبادان مقابل استقلال گفت: وقتی تیم در یک شرایط مناسب قرار نمی‌گیرد، هر بازی برایش سخت خواهد بود. فرقی نمی‌کند مقابل پرسپولیس بازی کنید یا در مقابل نفت بازی کنید. همه بازی‌ها سخت خواهد بود. تیم به خاطر شرایط بازیکنان و به خاطر مسائل ذهنی و روحی و روانی، می‌تواند در آینده عملکرد بهتری داشته باشد. بازیکنان شرایط باشگاه را درک کردند و باید گذشته را فراموش کنند. ما باید در زمین بجنگیم. این روحیه‌ای که در مصاف با استقلال و نساجی داشتیم، باید بهبود ببخشیم. انتظار من از بازیکنان همین است. 

تاوارس درباره دوندگی و عملکرد تاکتیکی بازیکنان تیمش گفت: ما همچنین از نظر تاکتیکی عملکرد خوبی داشتیم.

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

سرمربی نفت آبادان تاکید کرد: ما باید از این شرایط خارج شویم بعد باید به فکر جایگاه باشیم. ما باید قدم به قدم به این مسائل برسیم. ۱۷ بازی پیش روی ما است. ما جام حذفی را هم در پیش داریم و باید بازی به بازی بهتر شویم./ آبادان خبر

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: