کد خبر: ٢٥٨٧٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/04/15-١٤:١٥

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل و سخنگوی شهرداری شیراز در مورد انتصاب یک کلیپ در فضای مجازی مبنی بر حضور فردی مجروح با خون‌ریزی شدید به این نهاد توضیحاتی ارائه کرد.

 

آبادان نیوز _ رضا جاویدی چهارشنبه ۱۵ تیر در واکنش به انتساب یک کلیپ در فضای مجازی مبنی بر مجروح شدن فردی همراه با خون‌ریزی به شهرداری شیراز، گفت: طبق اعلام رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس در مصاحبه با خبرگزاری رسمی، تا کنون در این خصوص تماسی به پلیس فارس گزارش نشده است.

به نقل از شهرداری شیراز، جاویدی اضافه کرد: به گفته مرجع انتظامی فارس، زمان و مکان کلیپ که مربوط به شهرستان شیراز باشد، نیز مشخص نیست؛ حال چگونه این کلیپ به شهرداری شیراز منتسب می‌شود!

سخنگوی شهرداری شیراز، ضمن تکذیب ارتباط این کلیپ مجموعه شهرداری، گفت: انتشار و انتساب کلیپ به شهرداری حق پیگیری از طریق مراجع انتظامی و قضایی را برای این نهاد محفوظ داشته و مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

جاویدی از شهروندان شیراز خواست تا از انتشار این کلیپ و دامن زدن به شایعات خودداری کرده و اخبار و اطلاعات را صرفا از طریق مراجع رسمی و پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز دنبال کنند.

 

منبع:ایسنا

پایگاه اطلاع رسانی احمد امیری ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز : لطفا کلیک کنید

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: