کد خبر: ٢٧٩٩٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/09/12-١١:٤٩

در این گزارش با شخصیت شناسی از روی انگشتان آشنا می شوید.

 

آبادان نیوزشخصیت شناسی، نیاز‌های اجتماعی ما را به تعادل می‌رساند. باعث می‌شود خود را بهتر بشناسیم و به تمام جنبه‌های شخصیتی خود آگاه باشیم. این امر به ما کمک می‌کند تا در موقعیت‌های زندگی بتوانیم در جایگاه‌ها و موقعیت‌های روزانه خود را با بالاترین راندمان نشان دهیم.

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر 

انگشتان شما شبیه کدام یک از انگشت‌های زیر است؟
از روی انگشتان دست خود اسرار مخفی شخصیتتان را کشف کنید

پاسخ:

اگر انگشت شما شبیه انگشت شماره A است 

شما فردی بسیار وفادار هستید، اما اگر مورد غفلت و بی توجهی قرار بگیرید، رفتارتان را تغییر می‌دهید؛ بنابراین شما همیشه از طرف فرد مقابل خود خواستار توجه و حمایت هستید. به هر حال با توجه به این خصوصیات اکثر اوقات طرف مقابل تان را خسته می‌کنید و آن‌ها را از دست می‌دهید.
اگر انگشت شما شبیه شماره B است

شما معمولاً فردی آرام، برنامه‌ریز و هدفمند هستید. گرچه روحیه آرام شما گاهی اوقات در شرایط متفاوت احتمالاً تغییر کند. در هر صورت با توجه ویژگی‌هایی که دارا هستید سعی می‌کنید که در زندگی برنامه‌ریزی‌های منظم داشته باشید، به طوری که بتوانید به اهداف مشخص شده خود دست پیدا کنید.
از طرفی می‌توان گفت که شما با توجه به روحیه صبر و بردباری‌تان اغلب عاقلانه رفتار می‌کنید و سعی می‌کنید در ارتباطات خود با اطرافیانتان دچار تغییرات خُلقی نشوید و این موضوع سبب شده است که دوستانتان احترام ویژه‌ای برای شما قائل باشند.
 
اگر انگشت شما شبیه انگشت شماره C است
شما با توجه به این که فردی معتمد و راستگو هستید اطرافیان خودتان را به سوی خود جذب می‌کنید. از سوی دیگر شما فردی اهل تامل و اندیشه هستید که این ویژگی بارز در شما، سبب می‌شود که قبل از هر گونه اقدامی حتما در ابتدا به نتیجه آن کار فکر کنید.
در نهایت شما فردی عاقل هستید که در کنترل هیجانات به خوبی عمل می‌کنید که این ویژگی سبب می‌شود که عواطف و هیجاناتتان را از دیگران پنهان کنید و قبل از شکل‌گیری هر گونه رابطه عاطفی به خوبی در مورد آن فکر کنید.
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: