کد خبر: ٢٥٠٢٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/02/21-١٥:٠٧

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، در فصل جاری مشکلات مالی روی تمرکز بازیکنان این تیم تأثیر منفی گذاشته است.

 

به گزارش آبادان خبر، شروین بزرگ درباره شکست تیمش مقابل فولاد در دربی خوزستان گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چرا که فولاد انصافاً تیم پرقدرتی است. متأسفانه ما شب خوبی را پشت سر نگذاشتیم و موقعیت‌های آنها بیشتر بود. در نهایت هم یک گل خوردیم و نتیجه بازی را واگذار کردیم. ما در پنج بازی گذشته نتایج خوبی نگرفتیم، ولی تلاش می‌کنیم تا در چهار بازی آتی نتایج خوبی بگیریم و یک جایگاه خوب را به دست بیاوریم.

وی در مورد مشکلات مالی صنعت نفت که با اعتراض بازیکنان این تیم همراه شده است، تصریح کرد: این موضوع واقعاً بازیکنان را اذیت کرد. فوتبال شغل ماست و نمی‌توانیم فقط منتظر وعده و وعیدها باشیم. بارها قول دادند که مشکلات حل می‌شود، ولی اتفاقی رخ نداد. مشکلات مالی برای ما عجیب و آزاردهنده است و نمی‌دانیم چرا کسی به این تیم مردمی و ریشه‌دار کمک نمی‌کند. اگر حال صنعت نفت خوب باشد حال همه مردم آبادان هم خوب است، اما کسی به این موضوع توجه ندارد.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان راجع به اینکه آیا قرار است در پایان فصل از جمع نفتی‌ها جدا شود، خاطرنشان کرد: هنوز صحبت در مورد فصل بعد زود است، ولی این را باید بگویم که اگر شرایط همین طور باشد، خیلی از بازیکنان حاضر نمی‌شوند به صنعت نفت بیایند. من خودم را تا آخر عمر مدیون صنعت نفت می‌دانم و بازی در آبادان بسیار لذت‌بخش است، ولی وقتی مشکلات برطرف نمی‌شود بازیکن هم هزار فکر و خیال می‌کند. امیدوارم یک راه حل اساسی برای مشکلات مالی در نظر بگیرند تا صنعت نفت هیچ وقت با چنین معضلی دست و پنجه نرم نکند.

منبع:تسنیم‌

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: