کد خبر: ٣٠٢٤٢   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/10/14-١٥:٠٤

اخبار حوادث

قتل فجیع در آبادان

دراین مطلب به تشریح قتل فجیع یک خانواده در آبادان می پردازیم.

 

آبادان نیوزساعت 23 شب گذشته به قتل رسیدن اعضا یک خانواده در محله ذوالفقاری آبادان منجر به ایجاد رعب و وحشت برای مردم شد.

3 تن از اعضا این خانواده که از این مهلکه جان سالم به در برده بودند با نیرو انتظامی تماس گرفته و اتفاق تلخی که برای اعضا خانوادیشان رخ داده بود را گزارش دادند.

ماموران در محل حادثه حاضر شدند و زمانیکه وارد خانه شدند با جسد 4 زن و مرد و بچه و 2 نفر دیگر که با مرگ دست و پنجه نرم می کردند روبرو شدند.

تیم پلیسی با بررسی و تحقیقات پلیسی پی بردند مرد جوان که صاحب رستورانی در منطقه امیریه آبادان بوده است از چندی قبل با شریک  خود برسر مالکیت این رستوران به مشکل برخورد کرده است و در دادگاهی که روز قبل برگزار شده بود حق به مرد جوان داده شد و این موضوع منجر به خشم و کینه شریک او شده است.

شریک این مرد بعد از دادگاه دست به تهدیدهای خشونت بار زده و همین کافی بود تا انگشت اتهام به سمت شریک صاحب رستوران برود و در ادامه ماموران به سراغ این مرد می روند که متوجه می شود این مرد پس از جنایت گریخته است.

در این تیراندازی خونین 4 تن از جمله مادر زن و پدر زن مرد آبادانی، پسر نوجوان او و خواهر زنش جان خود را از دست داده اند و صاحب رستوران  و همسرش که هدف گلوله قرار گرفته بودند برای درمان به بیمارستان منتقل شده اند.

گفتنی است در صحنه تیراندازی 2 کودک دیگر خواهر زن و یکی دیگر از برادر های زن این مرد حضور داشتند که با دیدن مرد مسلح به یکی از اتاق ها رفته و خود را پنهان کرده بودند که در این تیراندازی های مرگبار زنده ماندند.

بعد از ا صحبت های اعضا دیگر خانواده و معرفی قاتل تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز شده است.

دستور ویژه برای دستگیری عامل جنایت

سرهنگ کیومرث کشوری فرمانده انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: شب گذشته وقوع قتل 4 نفر اعضای یک خانواده در آبادان به نیروی انتظامی این شهرستان اطلاع داده شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش، ضمن صدور دستورات ویژه، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی درصحنه قتل حاضر و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

کشوری گفت: در این خصوص پرونده‌ای در پلیس آگاهی تشکیل و رسیدگی لازم تا حصول نتیجه در دستور کار قرار دارد که نتیجه اقدامات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد./ اخبار آبادان

منبع: رکنا

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: