کد خبر: ٢٨٢٤١   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/10/05-١٩:٤٤

کیفرخواست متهمان پرونده "قتل‌های حلوایی" صادر شد.

 

به گزارش آبادان نیوز به نقل از ایسنا، علیرضا قاسمی‌نژاد، دادستان عمومی و انقلاب بهبهان در تشریح این خبر گفت: اسفندماه سال گذشته، مرگ مشکوک دو نفر مراجعه‌کننده به یکی از دفترخانه‌های اسناد رسمی بهبهان گزارش شد که بلافاصله دستورات قضایی برای بررسی موضوع به پلیس آگاهی صادر شد.

او ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان پلیس و نظریه پزشکی قانونی مشخص شد که متوفیان در اثر مسمومیت با حلوای آغشته به نوعی سم خطرناک فوت کرده‌اند و در این رابطه سه نفر متهم شناسایی و از منزل آنها ظرف‌های مشابه حلوا پیدا شد.

قاسمی‌نژاد گفت: پس از تحقیقات مفصل بازپرس پرونده از متهمان که دو خواهر و یک برادر بودند، مشخص شد که متهمان اقدام به طراحی قتل ۲۰ نفر کرده بودند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات برای شناسایی نفرات انتخاب شده متهمان، مشخص شد که متهمان در دی‌ماه سال ۱۴۰۰ نیز اقدام به قتل یک نفر دیگر از اهالی یکی از مناطق بهبهان کرده بودند که مرگ وی نیز مشکوک اعلام شده بود.

دادستان بهبهان گفت: متهمان انگیزه اقدامات مجرمانه خود را شخصی اعلام کردند و با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست پرونده آنان صادر و جهت صدور رای به دادگاه کیفری صالح ارسال شد./ اخبار خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: