کد خبر: ٢٧٤٨٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/07/26-١٢:٣١

فرمانده کل سپاه : مراقب رفتارتان باشید و رسانه‌های‌تان را کنترل کنید؛ اگرنه دود آن به چشم شما خواهد رفت. ما با شما اتمام حجت می‌کنیم.

 

به گزارش آبادان نیوز به نقل از همشهری آنلاین ، سرلشکر پاسدار حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (سه شنبه 26 مهرماه) در جمع نیروهای شرکت کننده در رزمایش طی سخنانی اظهار کرد: بسیار خرسند و خوشحال هستم که امروز در این سرزمین بزرگ در آذربایجان مهد پرورش عالمان بزرگ و مردان و زنان مومن و ولایتمدار هستم‌.

آذربایجان سرزمین مجاهدان بزرگ است

وی افزود: آذربایجان سرزمین مجاهدان بزرگ، شهدای جاودان در سپهر و آسمان پر افتخار و پر از ستاره شهیدان امت اسلامی، سرزمین شهید باکری ها، تجلایی ها و سرزمین معطر و خوشبو و خوش‌رنگ شهیدانی که در این سرزمین آرمیده‌اند، جان عزیز جان این ملت و امت پایدار زنده و سرافراز باقی بماند.

شما دژ مستحکم امنیت ملت و زینت ولایت هستید

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: این صف مستحکمی که امروز می‌بینیم نشان می‌دهد گام‌ها مستحکم است و دل‌ها سرشار از ایمان و قلب‌ها مطمئن است. وقتی این سپاه به هم پیوسته و جوان و سرشار از معنویت را می‌بینیم دقیقا به یاد وعده‌های خداوند متعال در قرآن کریم می‌افتم. شما تجسم آیات الهی قرآن و تجسم منطق الهی برای سعادت مسلمانان هستید. شما دژ مستحکم امنیت ملت و زینت ولایت هستید. تا وقتی شما دژهای استوار و روی زمین قدم می‌گذارید، هیچ دشمنی یارای پای گذاردن در کوچه‌ها و خیابان‌های کشور ما را نخواهد داشت. شما مردان کارآزموده‌ای هستید و میدان دیده‌اید و شب‌ها با چشمان باز از امنیت و نوامیس مردم دفاع کرده‌اید. اگر کسی می‌خواهد سیمای ماهی جوانان این امت را ببیند به چهره این جوانان بنگرد.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر

 

امروز سپاه به قدرتی بزرگ تبدیل شده است

سرلشکر تاکید کرد: دشمنان بزرگی از شما ضربت خورده‌اند. اگر شما نبودید در دفاع مقدس کشور را اشغال کرده و ملیت ما را به غارت می‌بردند اما دشمن تسلیم اراده و ایمان شما شد و امروز سپاه را به قدرتی بزرگ تبدیل کردید. هر دشمنی که اراده کند و در لانه باشد او را می یابید و به آن ضربه می زنید و هر نیت پلیدی را خنثی می کنید. اگر شما نبودید پدیده تکفیر گسترش می یافت و شما بودید که کمر تکفیر را شکستید و این شما هستید که سینه هایتان دژ تسخیر ناپذیر این امت شده است.

دشمن در فضای حقیقی شکست خورده و از فضای رسانه‌ای نفوذ می‌کند

وی افزود: این شما هستید که باعث شده‌اید که دشمن خیال تهاجم نظامی را از ذهن خود بدور کند. شما آرزوهای دشمن را تا گورستان بدرقه کردید. اگر دشمن از فضای رسانه‌ای نفوذ می‌کند به این دلیل است که در فضای حقیقی از شما شکست خورده است و می خواهد جوانان را از انقلاب و هویت و تاریخ کشور دور کند. جوانان ما بی اعتنا به هیاهوهای دشمن به آن پاسخ دندان شکن داده‌اند. آن عده‌ای هم که فریب خورده‌اند خواهند فهمید که این کسانی که فکر می‌کنند دوستان آن‌ها هستند دشمنانش هستند.

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

 

ما بعد از هر بحران قدرتمندتر شده‌ایم

سرلشکر سلامی تصریح کرد: آمریکا که مستقیم وارد مداخله در امور کشور ما شده است کسی است که دارو و غذا را به ملت ما تحریم کرد و جهان را وادار به تحریم ملت ما کرد. هر وقت آمریکایی‌ها پا به این مملکت گذاشت تجربه کردیم که چه رذالتی برای ملت ما به ارمغان آوردند و امروز می‌خواهند با فریب آن تاریخ را تکرار کند. اما، با حضور ملت آگاه و جوانان با شعور شکست خورده است. ما بعد از هر بحران قدرتمندتر شده‌ایم. این بار هم مردم به انسجام و اتحاد برای دفاع از ارزشهای خودشان خواهد رسید.

ما برای امنیت مردم به آب و آتش می‌زنیم

وی ادامه داد: این رزمایش که از امروز آغاز شده است برای آن است که نشان دهیم برای امنیت مردم به آب و آتش می زنیم ما به همسایگانمان پیام می‌دهیم که مشی ما با همه دوستی و برادری است اما این سیاست مادامی ادامه دارد که دشمنان نخواهند علیه ما توطئه کنند. هر کشور و قدرتی با ما در تعامل صحیح است با او برادریم ما دوست داریم داریم همسایگان ما با هم مسائلشان را از طریق روش‌ها غیر نظامی و تعامل سیاسی حل کنند.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر

 

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: ما در این منطقه صاحب منفعتیم و اگر تغییری در گوشه ای از منطقه اتفاق بیافتد منافع ما به خطر می افتد و آنوقت ما بی طرف نیستیم و از منافع ملی خودمان دفاع می کنیم. ما از امنیت‌مان دفاع می کنیم و این برای ما یک اصل است و خط قرمز ما آن است که هیچ چیز تغییر نکند. همه چیز بر اساس به رسمیت شناختن حاکمیت کشورها باشد.

توصیه به کشورهای همسایه 

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: از همه می خواهیم مشکلات را از راه گفت‌وگو حل کنند. رژیم صهیونیستی هرجا حضور پیدا کند منشا ناامنی است. در بعضی از کشورهای جنوبی و در غرب و شمال کشور ما اسرائیل نفوذ کرده است ممکن است بگویند حضور آن‌ها برای امنیت ملی ما مخاطره آمیز نیست اما سرشت اسرائیل ایجاد ناامنی است. به کشورهای همسایه توصیه می کنیم اسرائیل را به سرزمین های اسلامی راه ندهند زیرا می خواهند درگیری های خود در فلسطین را حل کنند و به دنبال توسعه ناامنی هستند.

هشدار به آل سعود

فرمانده کل سپاه در پایان به رژیم آل‌ سعود هشدار داد و گفت: یک سفارش به رژیم آل‌سعود دارم که با بنگاه‌های سخن‌پراکنی و رسانه‌هایی که فقط شیطنت ترویج می‌کنند و آشکارا به دنبال تحریک جوانان ما هستند، هشدار می‌دهم مراقب رفتارتان باشید و این رسانه‌ها را کنترل کنید وگرنه دود آن به چشم شما خواهد رفت. ما با شما اتمام حجت می‌کنیم. شما از طریق این رسانه‌ها در امور داخلی ما وارد شده‌اید ولی بدانید آسیب‌پذیرید. ما به شما گفتیم مراقب باشید.

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

 

سردار سلامی همچنین با اشاره به ابعاد مختلف فتنه اخیر در کشور افزود: علت اینکه دشمنان ملت ایران از طریق امواج و فضای مجازی به امنیت ملی هجوم آورده اند این است که در میدان از انقلاب اسلامی شکست خورده اند و ان شاءلله از این جبهه هم شکست خواهد خورد چرا که در طول چهل و سه سال گذشته از درون هر بحران، قوی تر بیرون آمده ایم و تهدیدها را به فرصتها تبدیل کرده ایم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم ایران به ویژه جوانان با اراده و هوشیار پشتیبان انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان هستند و آن عده بسیار قلیل فریب خورده هم به زودی حقیقت را خواهند دانست که آمریکایی ها و اروپایی ها دوست مردم ایران نیستند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: