پست الکترونیک شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > سراج: می‌خواهیم بالای جدول بمانیم


  چاپ        ارسال به دوست

سراج سرمربی صنعت نفت آبادان
آبادان خبر

سراج: می‌خواهیم بالای جدول بمانیم

آبادان نیوز : سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: مقابل پارس جنوبی به دنبال پیروزی هستیم و می‌خواهیم بالای جدول بمانیم.

به گزارش آبادان خبر ، بهنام سراج در نشست خبری پیش از بازی با پارس‌جنوبی جم، اظهار داشت: با شرایط موجود احساس می‌کنم بازی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد. با توجه به تمریناتی که ما کردیم و شرایطی که تیم ما دارد و همچنین از تیم پارس جنوبی با خبر هستیم، حس می‌کنم از نظر بدنی کیفیت لازم را نداشته باشد. با اینحال فقط دنبال سه امتیاز هستیم تا خودمان را بالای جدول حفظ کنیم. 

سراج ادامه داد: با توجه به نتایجی که از قبل رقم خورده بود و امتیازاتی که تیم‌ها دارند باید ببریم تا در کورس بمانیم. در دوهفته اول یک ماه گذشته تمرینات خوبی را به خاطر تست‌های کرونا نداشتیم. اما در دوهفته گذشته خیلی خوب تمرین کردیم. یکی دو بازی تدارکاتی کردیم و به نقاط ضعف و قوت خودمان پی بردیم. تمریناتمان را بر اساس همان بازی‌ها برنامه ریزی کردیم، منظم تر شد و الان برای گرفتن سه امتیاز بازی فردا آماده‌ایم.

سرمربی نفت آبادان در مورد غایبان تیمش، عنوان کرد: متاسفانه ما ۷ بازیکن اصلی‌مان را نداریم. دو کرونایی و سه بازیکن ۴ اخطاره داریم. بختیار رحمانی و فاخر تهامی هم مصدوم هستند و نمی‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

وی در مورد احتمال مصدومیت‌ها در ادامه مسابقات لیگ برتر، گفت: تمرینات نشان داده که مصدومیت هست. قطعا مسابقات شروع بشوند خیلی از بازیکنانی که در این چند بازی، بازی می‌کنند را نداریم. الان مشخص نیست ولی قطعا اتفاق می‌افتد. یکی از بهترین و سالمترین بازیکنان که از نظر اخلاقی و شرایط زندگی، سالم است، محمد انصاری پرسپولیس است. او در تمرین مصدوم‌ شد و پنج‌شش ماه باید در خانه بخوابد.

سراج تصریح کرد: هیچکدام نمی‌توانستیم کاری‌کنیم چون بعد از سه‌چهار ماه باید در دو سه هفته بازیکنان را آماده می‌کردیم. باید به اجبار در مسابقات شرکت کنیم. رحمانی و تهامی را در تمرین ساده از دست دادیم. نه دست بازیکن است نه دست مربی، تمرینات خیلی معمولی را انجام دادیم اما بر اثر فشاری که به بدن می‌آید و به خاطر ناآماده بودن، قطعا مصدومیت به وجود می‌آید. هرچه مسابقات فشرده‌تر شوند، مصدومیت‌ها هم بیشتر می‌شود.

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه آیا به تیمش برای رسیدن به نتایج بهتر فشار بیشتری می‌آورد یا نتایج برایش دیگر اهمیتی ندارند، اظهار داشت: طبق برنامه‌ای که داشتیم، باشگاه ما به دنبال گرفتن سهمیه آسیایی است. هرچند که بسیار سخت است. سهمیه آسیایی روند رو به رشدی می‌خواهد. پتانسیلی می‌خواهد که شاید واقعا الان آن شرایط را نداشته باشیم.

سراج افزود: ما در مسائل جزیی مالی مشکل داریم. نه از طرف وزارت نفت حمایت می‌شویم و نه اسپانسر به خصوصی داریم. البته منطقه آزاد کمکی می‌کند اما برای تیمی که می‌خواهد به آسیا برود این‌ها جزیی و کم است. اما با توجه به شرایط جدول دنبال این هستیم که بهترین نتایج را بگیریم. شاید نتوانم قول کسب سهمیه بدهم اما به دنبال بهترین نتایج هستیم.

 

 

 

منبع:فارس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرآبادان،اخبارآبادان،آبادان  نیوز،آبادان  خبر٢٠:٣٩ - 1399/04/07    /    شماره : ١٤٤١٣    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج