کد خبر: ١٨٢١٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/12/03-١٢:١٦

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ضمن اشاره به بستری شدن 45 نفر و 17 ترخیص گفت:دیروز 178 بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان شناسایی شدند‌.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز، شکر الله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان اظهار کرد:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۱ مورد جدید مثبت داشته ایم که ۲۹ نفر مربوط به آبادان، ۲ نفر از خرمشهر و ۱۲۰ نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلا به کرونا گزارش شده است.

سلمان زاده گفت:از این ۱۵۱ مورد مثبت جدید ۱۴۳ نفر به صورت سرپایی هستند (آبادان ۲۴ نفر، خرمشهر ۲ نفر و شادگان ۱۱۷ نفر)

او افزود:رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: طی روز گذشته نیز ۴۵ نفر بستری و ۱۷ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند.

این مقام مسئول دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: طی روز گذشته نیز ۴۵ نفر بستری و ۱۷ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی خاطرنشان کرد: میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در منطقه به پایین‌ترین میزان ممکن رسیده است و متاسفانه فقط ۳۰ درصد مردم شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از ماسک استفاده می کنند.

سلمان زاده در پایان از شهروندان خواست که تمامی دستورالعمل های بهداشتی که همان استفاده از ماسک ، شست و شوی مرتب دست ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است را رعایت کنند و از تردد غیرضروری در اجتماع پرهیز کنند.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی طالقانی آبادان که در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی در درمان مجروحان داشت امروز به خط مقدم جنگ با ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان تبدیل شده است.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

 

آبادان,خبر آبادان,اخبار آبادان,آبادان نیوز,آبادان خبر,خوزستان,خبر خوزستان,اخبار خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: