کد خبر: ١٨١٧٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/12/02-١٢:٤٥

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تا کنون ۱۶۱ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان بستری شده‌اند.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز، دکتر شکراله سلمان زاده اظهار کرد:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۳ مورد جدید مثبت داشته ایم که ۶۰ نفر مربوط به آبادان، ۳۷ نفر از خرمشهر و ۸۶ نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.

 وی گفت:از این ۱۸۳ مورد مثبت جدید ۱۶۷ نفر به صورت سرپایی هستند (آبادان ۴۸ نفر، خرمشهر ۳۵ نفر و شادگان ۸۴ نفر) 

 رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: طی روز گذشته نیز ۲۷ نفر بستری و ۲۲ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند. 

وی افزود: خوشبختانه از دیروز تا به امروز مورد فوتی مثبت نداشته ایم، بنابراین در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان نیز ۱۶۱ نفر است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شهروندان خواست تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی که همان استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شست و شوی مرتب دست‌ها است را رعایت کنند.

سلمان‌زاده بهترین کار برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا را پرهیز از اجتماع و دور همی دانست و افزود: حضور نیافتن مردم در سطح بازار یکی از مواردی است که برای قطع زنجیره انتقال کرونا باید جدی گرفته شود.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.


آبادان,خبر آبادان,اخبار آبادان,آبادان نیوز,آبادان خبر,خوزستان,خبر خوزستان,اخبار خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: