کد خبر: ١٦٧١٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/08/28-١٨:٣٥

رئیس دانشکده پزشکی آبادان از فوت یک بیمار کرونایی و ابتلای 45 مورد دیگر در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

 

به گزارش آبادان خبر، دکتر شکرالله سلمان زاده اظهار کرد:در شبانه روز گذشته ۴۵ مورد جدید مثبت گزارش شد که ۲۹ نفر مربوط به آبادان، ۱۰ نفر خرمشهر و ۶ نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلا به ویروس کرونا به ثبت رسید. 

وی افزود:از این ۴۵ مورد مثبت جدید، ۳۷ نفر به صورت سرپایی هستند که به تفکیک شامل آبادان ۲۳ نفر، خرمشهر ۸ نفر و شادگان ۶ نفر می باشد.
سلمان زاده تصریح کرد: طی روز گذشته نیز ۱۵ نفر بستری و ۲۰ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند و متاسفانه یک نفر فوتی در آبادان داشته ایم، بنابراین در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۱۴۲ نفر است.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی طالقانی آبادان که در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی در درمان مجروحان داشت امروز به خط مقدم جنگ با ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان تبدیل شده است.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

خوزستان،اخبارخوزستان،آبادان نیوز،خبرخوزستان،اخبار خوزستان،آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،منطقه آزاد اروند،آبادان خبر،خبر خوزستان 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: