کد خبر: ١٦٧٠٩   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/08/28-١١:١٠

همه ما انسان ها دوست داریم در کنار زیبایی های طبیعت باشیم و از آن بهره ببریم به همین دلیل است در هر خانه ای می توان انواع گل ها را دید اما به خاطر اینکه برخی از گل ها شرایط نگهداری سختی دارند، نمی توان به راحتی آن را پرورش داد و زود آسیب می بیند اما تولید گیاه سانسوریا ابلق کرواتی از راحتترین و بی دردسر ترین گل ها می باشد و مناسب برای همه دما و نور می باشد.

 

به گزارش آبادان خبر، تکثیر سانسوریا با روش قلمه برگاین گل دارای تنوع بالایی است که بیش از 60 نوع می باشد و در تمام دنیا موجود است چون در هر آب و هوای می تواند رشد داشته باشد و این از مزیت های مهم این محصول به شمار می رود از معروفترین این مدل می تواند به این چند مورد اشاره نمود:

ابلق کرواتی
سانسوریا ابلق پاکوتاه
مهتابی
لوله ای
شمشیری
این گیاه را به راحتی می توان پرورش داد و از مهمترین و ساده ترین راه های آن می توان به تکثیر سانسوریا با روش قلمه زدن اشاره نمود که هر شخصی می تواند به راحتی آن را در خانه انجام دهد و گل خود را زیاد کند و خانه را پر از گل های زیبایی سانسوریا کند چون این گل می تواند تمام موج های منفی مانند موج وایفا را به خود بگیرد خصوصا در طول شب به همین دلیل بهتر است در هنگام خواب یک گلدان را در اتاق خواب قرار دهید.

چگونگی تکثیر این گل از طریق قلمه زدن اینگونه می باشد که یک برگ بزرگ ابلق را از ته بریده و آن را قطعات چند سانتی متری تقسیم می کنید این کار را با یک چاقو تیز انجام می دهیم تا بافت گل از بین نرود و بعد از این کار این قطعات را درون خاک می گذاریم تا کمکم ریشه بزند این خاک باید حاوی هورمون ریشه زایی باشد تا به خوبی عمل کند و بتواند رشد سریع تری داشته باشد.

خرید گل سانسوریا پاکوتاه ابلق
خرید گل سانسوریا پاکوتاه ابلقاکر می خواهید برای خرید گل سانسوریا پاکوتاه ابلق اقدام کنید بهتر است آن را از مراکز معتبر خریداری کنید تا از سلامت آن مطمئن باشید چون برخی از آنان دچار بیماری های نظیر قارچ هستند که ممکن است زود خشک شوند.

این محصول برای خانه های آپارتمانی مناسب است به خصوص در راه پله ها که نمای زیبایی به آن می دهد شما هم می توانید با خرید سانسوریا ابلق یک فضای شادی به خانه خود هدیه کنید یا اینکه آن را برای عزیزانتان به ارمغان ببرید.
منبع:دشت بهشت
خوزستان،اخبارخوزستان،آبادان نیوز،خبرخوزستان،اخبار خوزستان،آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،منطقه آزاد اروند،آبادان خبر،خبر خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: