کد خبر: ٣١٢١٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/02/26-٢١:٠٦

استاندار خوزستان اعلام کرد که پروژه کوریدور شلمچه تا چابهار به عنوان یک اولویت وزارت راه مطرح شده است. این طرح منجر به بهبود استانداردهای جاده‌ای در مسیرهای خرمشهر به آبادان، آبادان به ماهشهر، ماهشهر به هندیجان و هندیجان تا بوشهر خواهد شد.

 

آبادان نیوز _ علی اکبر حسینی محراب امروز _چهارشنبه بیست‌وششم اردیبهشت_ در پایان نشست بررسی مصوبات سفر رئیس‌جمهور به خوزستان اظهار کرد: درجلسه امروز گزارشات خوبی از پیگیری مصوبات ارائه شد البته به نسبت تخصیص‌هایی که لازم بود و پیش‌بینی‌ها عقب هستیم.

وی افزود: برخی از دستگاه‌ها مثل شورای عالی مناطق آزاد کشور تعهد خود در سفر دولت به استان را هنوز انجام نداده‌اند و امیدواریم که در اسرع وقت نسبت به تحقق مصوبات مرتبط اقدامات لازم را انجام دهند.

استاندار خوزستان ادامه داد: گزارشی هم از وضعیت راه‌ها و درصد پیشرفت پروژه‌ها مطرح شد و تذکرات لازم جهت تسریع در اجرای پروژه‌ها داده شد البته پیمانکاران بعضاً طلبکار هستند و این امر موجب کندی روند اجرایی برخی طرح‌ها شده است.

حسینی محراب تصریح کرد: امیدواریم با همت مسئولان تا پایان سال مالی ۱۴۰۲ که تا آخر شهریور است تخصیص اعتبارات صورت گیرد و پیمانکاران با انگیزه و روحیه بیشتری کار را انجام دهند.

وی توضیح داد: درجلسه امروز همچنین مسائل مرتبط با کریدور شلمچه تا چابهار مطرح شد که این مسیر در دستور کار وزارت راه قرار دارد و موجب ارتقای استاندارد جاده‌ای در مسیرهای خرمشهر به آبادان، آبادان به ماهشهر، ماهشهر به هندیجان و هندیجان تا بوشهر می‌شود.

استاندار خوزستان عنوان کرد: طرح ایجاد کمربند اهواز در شمال شرق شهرستان نیز مطرح شد که امیدواریم مسئولان به سرعت این پروژه را اجرایی کنند و انشاالله همراه با پروژه‌های خوبی که در بخش راه‌آهن، بندر و راه‌ها به اتمام رسیده است در طول امسال و فرصت‌های مناسب افتتاح کنند و مردم از آنها استفاده نمایند./ اخبار خوزستان

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: