کد خبر: ١٩٢٠٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1400/01/18-١٩:١٧

قائم مقام حقوقی باشگاه صنعت نفت آبادان در خصوص شرایط پورموسوی برای ادامه کار در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و مشکلات مالی این باشگاه توضیحاتی داد.

 

به گزارش آبادان خبر، نظری قائم مقام حقوقی باشگاه صنعت نفت آبادان در خصوص شرایط این باشگاه اظهار داشت: شرایط باشگاه بد نیست، اما خیلی هم مطلوب نیست؛ زیرا مشکلات مالی باعث شده اند تیم نتواند مانند هفته‌های گذشته نتیجه بگیرد و به بردهایش ادامه دهد. این اتفاق به دلیل وعده‌هایی است که برخی از مسئولان برای تزریق پول به باشگاه داده بودند. در حال حاضر فوتبال بدون پول معنایی ندارد؛ زیرا تمام بازیکنان زندگی و خرج دارند و وقتی فکر آن‌ها مشغول باشد، طبیعی است که چنین نتایجی رقم بخورد و ما هم از شرایط راضی نباشیم.

نظری در خصوص وضعیت پورموسوی برای ادامه یا قطع همکاری با باشگاه صنعت نفت وحمایت بازیکنان این تیم از او عنوان کرد: غیر از بازیکنان تیم، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره هم پورموسوی را دوست دارند. او نظم خوبی به تیم داده و تاکتیک و تکنیک تیم‌های قبلی پورموسوی مشخص است، ما به او احترام می‌گذاریم؛ زیرا کار او واقعا قابل احترام است. برخی‌ از طریق فضای مجازی پورموسوی را دلگیر کردند و با صحبت‌ها و قول‌های مساعد مسئولان باشگاه قرار شد او به کارش در صنعت نفت ادامه دهد.

معاون حقوقی باشگاه صنعت نفت آبادان درباره کمک ۸ میلیارد تومانی که قرار بود به باشگاه صنعت نفت پرداخت شود و مشکلات مالی ادامه دار این باشگاه، گفت: همه می‌دانیم تحریم‌ها چه شرایطی ایجاد کرده اند و نفت ایران هم از جمله صنعت‌های تحریم شده است. ما حتی به خاطر تحریم‌ها نتوانستیم پول بازیکنان خارجی را بدهیم؛ زیرا پول باشگاه را برگرداندند و گفتند به خاطر تحریم وزارت نفت انتقال پول انجام نشدنی است. هر سال به ما وعده‌هایی می‌دهند، اما متاسفانه عملی نمی‌شود.

 

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،صنعت نفت آبادان 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: