کد خبر: ١٩٢١١   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1400/01/18-٢٣:٢٦

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان با تمجید از تلاش‌های فدراسیون بسکتبال در خصوص قرار گرفتن در مسیر صحیح استانداردسازی جهانی گفت: این امر قطعا باعث پیشرفت باشگاه‌ها و تقویت تیم‌های ملی رده‌های مختلف خواهد شد.

 

به گزارش آبادان خبر، احمد پارو امروز ضمن تقدیر از تلاش های فدراسیون بسکتبال به ویژه در شرایط کرونایی و میزبانی و برگزاری متمرکز رقابت ها، اظهار کرد: حضور تیم ملی جوانان کشور در رقابت های این فصل لیگ برتر نشانه بارز دور اندیشی فدراسیون‌بسکتبال در راستای تجربه اندوزی بازیکنان جوان تیم ملی و همچنین کاهش هزینه‌های جانبی برگزاری رقابت های تدارکاتی بود.

او گفت: استفاده از داوران جوان، قاطع و متواضع در کنار داوران با تجربه، قطعا از فرآیند صحیح مدیریت از قبل تعیین شده نشات گرفته است که می‌تواند آینده ی داوری بسکتبال را تضمین کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان اشتباه های داوری را در تمام رشته های ورزشی طبیعی دانست و افزود: شاید در این فصل تیم ما در مواردی از اشتباه های داوری لطمه دید اما دیدگاه ما بر این است که اشتباه های داوری جزو قضاوت داوران در بسکتبال است که امیدواریم که با کسب تجربه بیشتر توسط داوران، خطاهای موجود در رقابت ها به حداقل برسد.

پارو اضافه کرد: قدردان حضور قدرتمند و با انگیزه ی تمام تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های این فصل هستیم که توانستند با وجود اینکه رقابت های بدون تماشاگر برگزار شد، تنور لیگ برتر را گرم نگه دارند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان در پایان افزود: ضمن تشکر از میزبانی فدراسیون بسکتبال، آرزو دارم سالی عاری از کرونا داشته باشیم تا بتوانیم ساختار مناسب لیگ بسکتبال کشور را به همراه تماشاگران فهیم آن به سمت قله‌های ترقی رهنمون کنیم.

لازم به ذکر است که تسم بسکتبال پالایش نفت آبادان در حال حاضر در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور حضور دارد و حریف تیم مهرام در این مرحله است.

 

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز

منبع:برنا

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: