کد خبر: ٣١٤٣١   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/25-١٣:٣٦

حجت‌الاسلام موسوی فرد: تبلیغات انتخاباتی بزرگترین آزمون تقوای سیاسی و اخلاقی امت اسلامی است.

 

آبادان نیوز _ امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان در خطبه‌های نماز جمعه امروز با تاکید بر اهمیت سبک زندگی اسلامی، اظهار کرد که این سبک زندگی سعادت دنیوی و اخروی را تضمین می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد با اشاره به روایاتی در مورد سبک زندگی اسلامی، سه مولفه بالندگی انسان در زندگی اسلامی را فهم صحیح و عمیق از دین، پایداری و استقامت در سختی‌ها و مشکلات، و برنامه‌ریزی در امر اقتصاد و معیشت دانست.

امام جمعه اهواز افزود که حقیقت فهم شناخت منوط به شناخت فقیه و امام است. وقتی انسان به معرفت و نصرت امام نائل شد، متوجه می‌شود سعادت حقیقی خود در جامعه دینی در تحقق اهداف امام معصوم است و باید برای این امر مهم سختی‌ها را تحمل کند. اصلی‌ترین شاخصه موفقیت در صبر، امید و نگاه روشن به آینده است.

حجت‌الاسلام موسوی فرد درادامه به مناسبت عید غدیرخم و عید قربان اشاره کرد و گفت که یک جشن محوری در محل کنگره ۲۴ هزار شهید خوزستانی برگزار می‌شود تا پیام غدیر جهانی شود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان همچنین به سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) اشاره کرد و زندگی ایشان را بر سه پایه مسئول‌سازی اسلام در برابر آسیب‌ها، ایجاد چارچوب ویژه شیعیان، و آماده‌سازی برای به دست گرفتن اسلام محمدی دانست.

موسوی‌فرد با اشاره به روز عرفه و عید قربان، گفت که این روزها سرنوشت‌سازی هستند و باید خود را برای خودسازی آماده کنیم.

او همچنین به در پیش بودن انتخابات اشاره کرد و گفت که شرایط برای حضور حداکثری در انتخابات فراهم است و باید مراقب تهدیدات باشیم.

موسوی‌فرد دو مطالبه جدی مقام معظم رهبری در این خصوص، حضور حداکثری و انتخاب اصلح دانست. بنابراین باید فرد برای شرکت در انتخابات تبلیغ و ترویج کنند. در صورتی اقتدار این نظام بیشتر خواهد شد که رئیس جمهوری با آرای حداکثری انتخاب شده باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت که تبلیغات انتخاباتی بزرگترین آزمون تقوای سیاسی و اخلاقی امت اسلامی است و باید مورد توجه کاندیداها و هوادارانشان قرار بگیرد. در تبلیغات انتخابات باید اخلاق اسلامی حاکم باشد و تبلیغات جذاب با رعایت اخلاق انجام شود.

موسوی‌فرد افزود که هواداران باید توجه کنند دو قطبی‌سازی در انتخابات سم است و دشمن در این زمینه تلاش می‌کند. این کاندیداها سرمایه‌های انقلاب هستند و حضرت آقا فرموده است آبرو و حیثیت این افراد را لکه‌دار نکنید و اخلاق و تقوا را مدنظر قرار دهید.

امام جمعه اهواز درپایان به مطالبه جدی حضرت آقا در مورد جمعیت، ازدواج آسان و حجاب و پوشش اشاره کرد و گفت که وضعیت درمورد حجاب بسیار بهتر شده است./ اخبار خوزستان

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: