کد خبر: ٣١٤٢٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/24-١٣:٣٨

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

افزایش شرجی در خوزستان

سازمان هواشناسی خوزستان از افزایش رطوبت، شرجی و باد در هفته آینده در استان خبر داد.

 

آبادان نیوز _ مدیرکل هواشناسی خوزستان درمورد پیش‌بینی هواشناسی هفته آینده گفت که طی بعد از ظهر امروز با جنوبی شدن جریانات بر روی خلیج فارس، ابتدا در سواحل جنوب شرقی و به تدریج تا اوایل فردا تا بخش‌های مرکزی و غربی شاهد افزایش رطوبت و شرجی خواهیم بود.

این روند در صبحگاه و شامگاه شنبه و یکشنبه (به ویژه شنبه)، در نیمه جنوبی (به ویژه سواحل)، بخش‌های مرکزی و غربی ادامه خواهد داشت. دوشنبه فقط سواحل جنوبی شرجی خواهد بود.

محمد سبزه زاری افزود که در اواسط امروز وزش باد‌های متوسط و تندباد‌های لحظه‌ای در بخش‌های غربی و جنوب غربی و مرکزی، سبب خیزش گردوخاک‌های محلی و موقتی خواهد شد. تا هفته آینده با توجه به گذر موج ضعیف بارشی و بالابودن برخی از ضرایب ناپایداری در مناطق مرتفع شرقی و شمالی احتمال رشد ابر و رگبار‌های پراکنده و به خصوص رعدوبرق دور از انتظار نیست.

او ادامه داد که تا روز یکشنبه نوسانات محسوس دمایی وجود ندارد. سپس طی دوشنبه دما افزایش خواهد یافت و تا پایان هفته تداوم خواهد داشت.

از روز دوشنبه تا پایان هفته افزایش سرعت وزش باد در بخش‌های غربی و جنوب غربی و تا حدودی مرکزی پیش بینی می‌شود. شمال خلیج فارس نیز تا اواسط هفته آینده در برخی از ساعات نیمه مواج خواهد بود./ اخبار خوزستان 

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: