کد خبر: ٣١٢١٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/02/27-٠٩:١١

فرمانده انتظامی آبادان خبر داد؛

دستگیری ۱۶ محکوم متواری و کشف مواد مخدر در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری ۱۶ محکوم متواری و کشف مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

 

آبادان نیوز _ سرهنگ کیومرث کشوری چهارشنبه پیرامون جزئیات خبر اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی محل محور با حضور پلیس‌های تخصصی یگان امداد و عوامل انتظامی شهرستان با هدف شناسایی و دستگیری محکومان متواری اجرا شد.

فرمانده انتظامی آبادان افزود: ماموران انتظامی و تخصصی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی قضایی موفق شدند تعداد ۱۶ نفر محکوم متواری را که به اتهام جرائم مالی، سرقت، تیراندازی غیرمجاز و کلاهبرداری اینترنتی تحت تعقیب قضایی بودند شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ کشوری گفت: علیه متهمان پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خرمشهر نیز از دستگیری سوداگرمرگ سابقه دار مواد مخدر و کشف یک کیلو ۸۳۵گرم مواد مخدر سنتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ واحد مظفری چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از اعلام خبری در خصوص فردی که در منزل خود اقدام به نگهداری و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان می‌ کند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ چهل متری این فرماندهی قرار گرفت.

او درادامه گفت: ماموران انتظامی با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان شدند که پس از هماهنگی مرجع قضائی یک نفر متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک کیلو ۸۳۵ گرم مواد مخدر سنتی کشف شد.

سرهنگ مظفری خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد./ اخبار آبادان

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: