کد خبر: ١٩١٩٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1400/01/18-١٤:١٥

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:طی شبانه روز گذشته ۴۵ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان از بیمارستان ترخیص شدند.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز و به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان، دکتر شکراله سلمان زاده اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته از ۴۳۷ نمونه گرفته شده ۲۲۷ مورد جدید مثبت داشته ایم که ۹۱ نفر مربوط به آبادان، ۱۰۱ نفر از خرمشهر و در شادگان ۳۵ مورد مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده است.

وی افزود: از این ۲۲۷ مورد مثبت جدید ۱۹۳ نفر به صورت سرپایی هستند (آبادان ۶۹ نفر، خرمشهر ۹۳ نفر و شادگان ۳۱ نفر)

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: طی روز گذشته نیز ۴۲ نفر بستری و ۴۵ نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند و متاسفانه ۴ مورد فوتی در آبادان داشتیم، بنابراین در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۲۶۴ نفر است.

سلمان‌زاده ضمن هشدار نسبت به عادی‌انگاری شرایط با تغییر رنگ‌ها افزود: اوضاع فعلی شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان به لحاظ رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حکایت از این عادی‌انگاری دارد.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

 

آبادان,خبر آبادان,اخبار آبادان,آبادان خبر,آبادان نیوز,دانشکده پزشکی آبادان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: