کد خبر: ١٨٢٦٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/12/05-١٧:٣٥

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته ۲۱۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان شناسایی شده‌اند.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز، دکتر شکرالله سلمان زاده در خصوص آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان تا ظهر امروز سه شنبه پنجم اسفندماه ۹۹ اظهار داشت:در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۲ مورد جدید مثبت گزارش شد که ۵۹ نفر مربوط به آبادان، ۴۶ نفر از خرمشهر و ۱۰۷ نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ به ثبت رسید.

 وی افزود:از این ۲۱۲ مورد مثبت جدید ۱۹۵ نفر به صورت سرپایی هستند (آبادان ۵۴ نفر، خرمشهر ۴۴ نفر و شادگان ۹۷ نفر)
دکتر سلمان زاده عنوان کرد:طی روز گذشته نیز ۵۱ نفر بستری و ۲۶ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی افزود:متأسفانه از دیروز تا به امروز یک مورد فوتی مثبت در شادگان داشته ایم، بنابراین در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان نیز ۱۶۹ نفر است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شهروندان خواست تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی که همان استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شست و شوی مرتب دست‌ها است را رعایت کنند.

سلمان‌زاده بهترین کار برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا را پرهیز از اجتماع و دور همی دانست و افزود: حضور نیافتن مردم در سطح بازار یکی از مواردی است که برای قطع زنجیره انتقال کرونا باید جدی گرفته شود.

 

آبادان,خبر آبادان,اخبار آبادان,آبادان نیوز,آبادان خبر,خوزستان,خبر خوزستان,اخبار خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: