کد خبر: ١٦٨٩٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/09/11-٠٩:٠٧

بسته خبری صنعت نفت آبادان

طلایی پوشان صنعت نفت در ایستگاه چهارم

بازیکن ذوب‌آهن می‌گوید طبق برنامه‌هایی که دارند برای برد در بازی با صنعت‌نفت آبادان پیش می‌روند و ترسی ندارند.

 

به گزارش آبادان نیوز، محمد کاظمی، بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان، درخصوص کسب 3 تساوی در 3 بازی اظهار داشت: 2تا از تساوی‌ها که دست ما نبود. بازی اول با فولاد خوزستان در زمین خودمان بود و برای کسب 3 امتیاز به میدان رفته بودیم. در این دیدار یک پنالتی برای حریف گرفتند که اصلا خطا نبود و ما برد را با تساوی عوض کردیم. در دیدار دوم با ماشین‌سازی هم یک اخراجی داشتیم که کلاً روند بازی را عوض کرد. بازی با پیکان هم حریف آمده بود حداقل امتیاز را در زمین ما بگیرد و دفاعی بازی کرد برای همین سخت می‌شد نفوذ کرد به خاطر همین ما حداقل امتیاز را گرفتیم.

او درخصوص استفاده از VAR برای اولین بار در لیگ در بازی قبل آنها ادامه داد: از نظر شما این VAR بود ولی از نظر ما اعتراض بچه‌ها باعث شد داور این جسارت را به خود بدهد که برود و از دوربین‌های کنار کمک بگیرد و این تصمیم را برگرداند. در 3 بازی متوالی تیم ما داشت اذیت می‌شد و اگر آن پنالتی هم گل می‌شد دوباره مساوی را با باخت عوض می‌کردیم.

این بازیکن درخصوص دیدار با صنعت‌نفت در هفته چهارم از رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: صنعت‌نفت آبادان تیم خوبی است و تشکیل شده از بازیکنان جوان و باتجربه. در بازی‌های اول چون هیچ‌کس از هم شناخت خوبی ندارد کار سخت می‌شود آنها در زمین خودشان هجوم شروع می‌کنند و برای 3 امتیاز می‌آیند هر تیمی دوست دارد در زمین خودش امتیاز بازی را بگیرد و طبق برنامه‌هایی که برای بازی ریخته‌ایم برای برد به میدان می‌رویم.

کاظمی در پایان درخصوص بازی کنار بازیکنان باتجربه‌ای مثل حدادی‌فر، محمدزاده و غیره افزود: بقیه جوان هستند اما باتجربه، بازیکنان ما در هر تیمی بودند جزو بهترین‌های آن تیم بودند مثل میلاد جهانی، محمد قریشی، مسعود ابراهیم‌زاده و بقیه دوستان. بازیکنان ما اصلا بی‌تجربه نیستند و چه جوان‌ها و چه با تجربه‌های ما همگی خوب هستند، ما برای برد به مصاف حریف می‌رویم و هیچ ترسی نخواهیم داشت.

منبع:برنا

 

سرمربی نفت آبادان:ذوب آهن تیم منسجمی است

به گزارش آبادان خبر، سیدسیروس پورموسوی شامگاه روز دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و ذوب‌آهن اصفهان ابیان کرد: برای این دیدار همه بازیکنان خود را به همراه داریم و با تیمی کامل به مصاف حریف می‌رویم.

وی افزود: ذوب‌آهن تیم بسیار متحد و با نظمی است که از دفاع خوبی برخوردار و بدون شک در برابر این تیم بازی سختی پیش رو داریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: ما در این دیدار با تفکر هجومی بازی خواهیم کرد هر چند حریف روی ضدحملات خطرناک و برای مقابله با این تاکتیک حریف نیز برنامه خاصی خواهیم داشت.

پورموسوی بیان کرد: بر خلاف نظر برخی کارشناسان تیم صنعت‌نفت تفکرات هجومی دارد و در هیچ دیداری، بازی تدافعی ارایه نداده است و در سه بازی گذشته نیز این بازی تهاجمی را در میدان نشان داده است.

وی افزود: ما در سه بازی گذشته که ۲ بازی آن خارج از خانه بود روی سه ضربه پنالتی گل دریافت کردیم و این نشانه ضعف خط دفاعی نیست.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت: کسب سه امتیاز خانگی برابر ذوب آهن برای ما بسیار مهم و تاثیرگذار است که باید به آن دست یابیم تا موقعیت تیم در میانه جدول تثبیت شود.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان روز سه‌شنبه هفته جاری در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج فارس در ورزشگاه تختی آبادان میزبان پیکان تهران است.

سرمربی پیکان تهران به دلیل تاخیر در پرواز به نشست پیش از بازی ۲ تیم نرسید.

منبع:ایرنا

 

پورموسوی: نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن را بررسی کرده‌ایم

به گزارش آبادان نیوز، سید اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی مهم و حساسی برای ما خواهد بود. با توجه به اینکه دو هفته بیرون از خانه بازی داشتیم فکر می‌کنم این بازی برای بازیکنان جوان‌مان جذاب خواهد بود که می‌خواهند در ورزشگاه تختی بازی کنند. نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن را بررسی کرده‌ایم. ذوب‌‌آهن یکی از تیم‌های قدیمی و با کیفیت فوتبال ایران است و انشاالله امیدواریم با همه نفرات به برتری دست پیدا کنیم.

وی درباره اینکه آیا با توجه به اشتباهات داوری بر علیه ذوب‌آهن در هفته‌‌های اخیر نگران بازی با ذوب آهن نیست، عنوان کرد: نگران نیستم چون اعتقاد دارم اشتباهات داوری جزئی از بازی و به همان بازی مربوط می‌شود. هنوز هم اعتقاد داریم بازی با پرسپولیس داور اشتباه کرد. در بخش حمله نیز ما یک تیم تهاجمی هستیم.

سرمربی صنت نفت آبادان درباره نقش VAR در فوتبال و اهمیت حضور این سیستم در ایران، اشاره کرد: مطمئناً این سیستم به فوتبال ما کمک می‌کند و باید برای اضافه شدن VAR هزینه کنیم. اگر چیز خوبی نبود دنیا از آن استفاده نمی‌کرد. همیشه از باشگاه‌ها می‌خواهم که بخشی از بودجه را برای تیم‌های پایه و زمین هزینه کنند. بحث VAR هم می‌توانیم به هزینه‌ها اضافه کنیم چون تیمی که اینقدر هزینه می‌کند حیف است که با یک پنالتی یا گل اشتباه زحماتش زیر سؤال برود.

پورموسوی درباره اینکه به نظر می‌رسد صنعت نفت با ترس به میدان می‌رود، تصریح کرد: ضمن احترام به همه دوستان که نظر داده‌اند ما در بازی اول 400 پاس، دربازی دوم حدود 200 پاس و در بازی شهر خودرو حدود 300 پاس داده‌ایم. اگر در بازی با پرسپولیس کم پاس داشته‌ایم فکر می‌کنم این موضوع به بارندگی، چمن بلند و وجود تیم پرسپولیس ربط داشت. مقابل پرسپولیس که 4 دوره قهرمان است نمی‌توانیم جوان‌ها را بسوزانیم. اعتقاد دارم جوان‌ها را باید آرام آرام وارد زمین کنیم و نمی‌خواهم آنها را بسوزانم.

وی اضافه کرد: اگر در بازی با پرسپولیس جوان‌ها را به زمین می‌فرستادم و 4 گل دریافت می‌کردیم، هم جوان‌ها می‌سوختند و هم اینکه هوادار از ما قبول نمی‌کرد در شرایط خاص این بازی به جوان‌ها میدان داده‌ام. در مقابل شهر خودرو فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم و بیشتر از جوان‌ها استفاده کردیم. ما دو تیم داریم و به نسبت حریف سعی می‌کنیم از جوان‌ها یا با تجربه‌ها استفاده کنیم.

وی درباره اینکه از جذب بازیکنان جدید رضایت دارد یا خیر، اشاره کرد: هنوز زود است که اعلام کنم که از آنها راضی هستیم یا خیر. با توجه به اینکه فشار‌ها را روی ما بود و پنجره بسته بود هنوز بازیکنان نتوانسته‌اند کیفیت خودشان را نشان بدهند. مطمئن باشید در شرایط 50-50 من از بازیکن جوان استفاده می‌کنم و بازیکن بزرگسال ما همیشه باید در شرایط ایده‌آل باشد.

منبع:تسنیم

 

ذوب آهن با کیفیت فوتبال بازی می کند

به گزارش آبادان خبر، سید سیروس پورموسوی اشامگاه دوشنبه در نشست پیش از دیدار تیمش با ذوب‌آهن اصفهان که فردا (سه شنبه) از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم تختی آبادان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: ما دو رقابت پشت سر هم خارج از خانه داشتیم و به دلیل اینکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه در دیدار اول بسته بود خیلی از اعضای جدید تیم نتوانستند در آبادان و در زمین تختی این شهر فوتبال به رقابت بپردازند. حدس می زنم که این دیدار برای این بازیکنان فردا جذاب خواهد شد.

او با بیان اینکه امیدوارم که بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم، گفت: ذوب‌آهن از تیم‌های ریشه‌دار، با سابقه و با کیفیت فوتبال کشورمان است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص مصدوم و محروم احتمالی تیمش در دیدار با ذوب آهن افزود: خوشبختانه تمام اعضای تیم را فردا در اختیار داریم.

پور موسوی در پاسخ به این سوال که صنعت نفت در هفته‌های گذشته دو پنالتی به ضررش و یک پنالتی به نفعش گرفته شده و همچنین تیم فوتبال ذوب آهن نسبت به برخی از ناداوری‌ها اعتراض داشته و تاثیر این حواشی در داوری دیدار پیش رو، بیان کرد: اعتقاد دارم که اشتباهات داوری جزیی از داوری است که مربوط به همان رقابت می باشد و به رقابت بعد کشیده نخواهد شد. هر چند باز هم می‌گویم که در دیدار با پرسپولیس پنالتی به اشتباه به ضرر ما گرفته شد. ولی رقابت با پیکان پنالتی که به ضرر ما گرفته شد کاملا درست بود و خطا انجام شد. خب تیم ما در دیدار با شهر خودرو هم تلاش زیادی کرد و بر خلاف نظر برخی که می‌گویند که ما دفاعی بازی می کنیم، نمی‌توانم بپذیرم. تیم ما به وقت خودش هم حمله می کرد و اگر کمی خوش شانس بودیم می‌توانستیم برنده آن رقابت هم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص نیاز فوتبال ایران به سیتم VAR تاکید کرد: قطعا فوتبال ما به این تکنولوژی نیاز دارد و باشگاه‌ها باید در کنار هزینه های جانبی خود به این امر توجه کنند. وقتی سرنوشت یک تیم گاهی اوقات با یک پنالتی یا گل اشتباه تغییر می‌کند نیاز به وجود تکنولوژی VAR بیش از پیش حس می شود.

او در پاسخ به این سوال که تیم نفت در دیدار اول که از جوانان بیشتری برخوردار بود نسبت به دو مسابقه بعد شاداب تر به رقابت پرداخت، توضیح داد: در دیدار اول آمار ما بیش از ۴۰۰ پاس، در دیدار دوم بیش از ۲۰۰ پاس و در رقابت سوم بیش از ۳۰۰ پاس بود. تعداد کم پاس تیم ما در دیدار دوم هم به دلیل بارندگی و لغزش زمین بود و هم به دلیل کیفیت بالای رقابت تیم پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر و نایب قهرمانی آسیا است و من نمی توانستم از تمام جوانان تیم برای این دیدار استفاده کنم و آنها را بسوزانم کما اینکه در دقیقه ۷۰ به بعد چند جوان ۱۸ _۲۰ ساله را به میدان فرستادم. ما دو تا تیم داریم و در شرایط مختلف از این دو تیم بر اساس تجربه و وضعیت تیم رقیب، بهره می‌بریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان در خصوص اینکه آیا از عملکرد بازیکنان تازه وارد تیم رضایت دارد یا خیر، افزود: هنوز زود است که راجع به این قضیه اظهار نظر کنم. بازیکنان تازه وارد و با سابقه فقط دو مسابقه انجام دادند و من به آنها گفته‌ام که در شرایط برابر بین شما و بازیکنان جوان، از جوانان استفاده می کنم. پس باید حتما در مرز آمادگی کامل باشند.

منبع:برنا

 

غیبت بازیکنان مصدوم نفت در مصاف با اصفهانی ها

به گزارش آبادان نیوز، تیم صنعت‌نفت آبادان عصر سه‌شنبه در استادیوم تختی این شهرستان پذیرای ذوب‌آهن اصفهان می‌شود تا دومین برد خانگی را در لیگ بیستم جشن بگیرد.

علی عبدالله‌زاده مدافع و مهدی حنفی هافبک تیم نفت آبادان که در بازی‌های قبلی به دلیل مصدومیت غایب بودند، با کسب بهبودی آماده حضور در میادین شده‌اند و در صورت صلاحدید کادرفنی می‌توانند در ترکیب زردپوشان قرار بگیرند.

سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری قبل از بازی با ذوب‌آهن درباره بازیکنان محروم و مصدوم‌ تیمش گفت: همه بازیکنان خود را در اختیار داریم. نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن را بررسی کرده‌ایم. ذوب آهن یکی از تیم‌های قدیمی و با کیفیت فوتبال ایران است و امیدواریم با همه نفرات به برتری دست پیدا کنیم.

منبع:خوزستان ورزشی

بیشتر بخوانید:

 

خوزستان,اخبارخوزستان,آبادان نیوز,خبرخوزستان,اخبار خوزستان,آبادان,خبرآبادان,اخبارآبادان,خبر آبادان,اخبار آبادان,منطقه آزاد اروند,آبادان خبر,خبر خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: