کد خبر: ١٦٧٥٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/09/01-١١:٠٥

مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان گفت: این باشگاه شکایت خود از سرمربی تیم استقلال را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارائه می‌کند.

 

به گزارش آبادان خبر، عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان جمعه شب پس از پیروزی این تیم مقابل استقلال در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی از محمود فکری اظهار داشت: باشگاه فولادخوزستان از سرمربی تیم استقلال به دلیل توهینی که به بازیکنان، کادرفنی و باشگاه فولاد انجام داده است به کمیته اخلاق و مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.

وی افزود: مستندات و فیلم این توهین نیز در اختیار کمیته اخلاق قرار خواهد گرفت تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان افزود: تیم فولاد با نمایشی درخشان و اخلاق‌مدار درون و بیرون زمین موفق شد برابر استقلال به پیروزی برسد و توهین صورت گرفته به باشگاه فولاد را بر نمی‌تابیم.

وی ادامه داد: مربیان و هواداران باشگاه استقلال همواره سرلوحه اخلاق مداری در فوتبال کشور بوده اند لذا اجازه نمی‌دهیم این سابقه درخشان اخلاقی، تحت‌الشعاع رفتار توهین آمیز محمود فکری قرار گیرد.

عارف نیا افزود: فلسفه مربیگری مربیان بزرگ استقلال مانند ناصر حجازی، پرویز مظلومی و مرحوم پورحیدری ابتدا احترام به رقیب بود لذا ضمن دعوت هواداران فرهیخته فولاد خوزستان و مردم شرافتمند خوزستان به آرامش، به آنان اطمینان می‌دهیم که محمود فکری بایستی در مراجع قضایی پاسخ گوی عملکرد غیر اخلاقی خود در زمین فوتبال باشد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان جمعه شب در مصاف با تیم استقلال به برد ۲ بر یک دست یافت.
منبع:ایرنا

 

"شیمبا" در یک قدمی عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر

به گزارش آبادان خبر، لوسیانو پریرا معروف به شیمبا در دیدار فولاد مقابل استقلال تهران موفق شد یکی از ۲ گل تیم خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند و تعداد گل های خود در فوتبال ایران را به عدد ۸۲ برساند. او همچنین در دیدار با استقلال، توانست ۲۰۶مین بازی‌اش در لیگ برتر فوتبال ایران را تجربه و به رکورد بیشترین بازی در لیگ برتر در میان بازیکنان خارجی دست پیدا کند.

شیمبای فولاد که در فصل هجدهم عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران را به دست آورد، در مجموع هشت فصل حضور خود در فوتبال ایران، تاکنون ۸۲ گل به ثمر رسانده است و اکنون تا رسیدن به عنوان بهترین گلزن خارجی ادوار لیگ‌برتر تنها یک گل فاصله دارد. همچنین لوسیانو پریرا با گلی که به استقلال زد، مشترک با ادینیو، گلزن‌ترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر است.

او که عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه فولاد خوزستان را نیز در اختیار دارد، حالا در تلاش است با به ثمر رساندن یک گل در بازی‌های باقی مانده فصل بیستم، عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر ایران را به نام خود ثبت کند.
منع:ایسنا

 

بازی را در اختیار داشتیم / می‌دانستیم بازی سختی است

به گزارش آبادان خبر، مهدی هاشمی نسب شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی با استقلال تهران با بیان اینکه حریف بعد از گل مساوی برای حفظ نتیجه تغییر سیستم داد و با پنج مدافع بازی کرد، اظهار کر: باید از بازیکنان تیم ما تشکر کنم که مردانه جنگیدند چون آنها می‌دانستند از این بازی چه می‌خواهیم به طوری که در طول ۹۰ دقیقه، بازی در اختیار ما بود.

وی با اشاره به اینکه امروز هفت بازیکن را به علت کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتیم، گفت: استقلال مدعی اول قهرمانی است و به هواداران فولاد تبریک می‌گویم و اگر این نفرات برگردند قطعاً به شرایط خوبی خواهیم رسید.

مربی تیم فولاد خوزستان در خصوص عملکرد داور بازی نیز اظهار داشت: زاهدی فرد به علت بیانیه‌هایی که منتشر شده بود، فشار زیادی را تحمل می‌کرد اما به وی تبریک می‌گویم و بسیار خوب بازی را اداره کرد.

هاشمی نسب در خصوص آخرین وضعیت سینا مریدی اشاره کرد و گفت: «مریدی» در لیست ما هست ولی هنوز به شرایط خوب نرسیده است.

وی در خصوص حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا نیز عنوان کرد: تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که از این بهتر باشیم تا نماینده ۸۰ میلیون ایرانی باشیم و تلاش خودمان را بیشتر کنیم تا به هدف خودمان برسیم.

تیم فولاد خوزستان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با نتیجه دو بر یک تیم استقلال تهران را شکست داد.
منبع:مهر

 

هاشمی نسب:داور فراتر از ستاره بود!
به گزارش آبادان خبر، مهدی هاشمی نسب که در غیاب جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی فولاد با استقلال حاضر شده بود، گفت: باید از بازیکنانمان تشکر کنم که مردانه جنگیدند و می دانستند چه می خواهند. بازی را از دقیقه یک در دست داشتیم. کنترل بازی ۹۰ دقیقه دست ما بود. یک اشتباه کردیم و گل خوردیم. درباره داوری صحبت نمی کنم.

وی افزود: وقتی گل خوردیم کنترل بازی را بهتر در دست گرفتیم و توانستیم گل مساوی را بزنیم. بعد از گل مساوی، استقلال تغییر سیستم داد و با پنج دفاع بازی کرد تا نتیجه را حفظ کند ولی ما فشار را بیشتر کردیم و خدا را شکر توانستیم گل دوم را هم بزنیم.

مربی تیم فوتبال خوزستان تاکید کرد: استقلال تیم بزرگ و مدعی اول قهرمانی است. می دانستیم بازی سختی داریم. آنچه از استقلال در ذهن داشتیم از آب در نیامد چون بازیکنان ما جانانه جنگیدند که به آنها و مردم خوزستان تبریک می گویم. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

هاشمی نسب از صحبت درباره عملکرد داور بازی خودداری کرد و گفت: قبل از بازی گفتم امیدوارم زاهدی فر (داور بازی) ستاره مسابقه باشد. او در مسابقه امروز فراتر از ستاره بود. قبل از بازی با انتشار بیانیه هایی که صادر شد، فشار زیادی را روی زاهدی فر آورده بودند که نمی دانم از جانب چه کسانی بود! به او خسته نباشید می گویم.

وی درباره سینا مریدی و غیبت این بازیکن در لیست فولاد تصریح کرد: سینا در لیست این فصل فولاد هست ولی به آمادگی مطلوب نرسیده است که جزو ۱۸ نفر باشد. امروز هفت بازیکن اصلی را نداشتیم. چهار مصدوم و سه کرونایی که اگر برگردند شرایط تیم ما بهتر می شود.

دستیار جواد نکونام در پایان درباره برنامه های فولاد برای لیگ قهرمانان آسیا گفت: سعی می کنیم از اینکه هستیم بهتر شویم. لیگ قهرمانان آسیا جای اشتباه نیست. آنجا نماینده ۸۰ میلیون ایرانی هستیم و باید تمرکز و تلاش بیشتری داشته باشیم.

تیم فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال امروز جمعه موفق شد تیم استقلال را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد.
منبع:مهر

 

برتری فولاد خوزستان مقابل استقلال تهران

به گزارش آبادان خبر، تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال عصر جمعه از هفته دوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک به سود فولاد به پایان رسید.

در این دیدار محسن فروزان، موسی کولی‌بالی، عارف آغاسی، صالح حردانی، مهران درخشان‌مهر، محمد آبشک، محمدزبیر نیک‌نفس، آیاندا پاتوسی، فرشاد احمدزاده، محمد قاسمی‌نژاد و لوسیانو پریرا برای تیم فولاد به میدان رفتند.

همچنین سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، وریا غفوری، هروویه میلیچ، مسعود ریگی، فرشید باقری، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و امیرارسلان مطهری ترکیب تیم استقلال را تشکیل دادند.

در این بازی وریا غفوری تک ‌گل استقلال را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند اما در ادامه و در دقیقه ۷۶ فرشاد احمدزاده گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه و در دقیقه ۸۵ بازی، لوسیانو پریرا از روی نقطه پنالتی گل دوم تیم فولاد را به ثمر رساند.

هر ۲ تیم در این بازی موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر خلق کردند و می‌توانستند در امر گلزنی بهتر عمل کنند.

قضاوت این دیدار بر عهده محمدحسین زاهدی فر بود که فرهاد مروجی و جلیل شعرانی او را در امر قضاوت همراهی کردند.

تیم فولاد خوزستان با این برد چهار امتیازی شد و در مکان چهارم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال جای گرفت.
منبع:ایرنا

 

پیروزی ارزشمند فولاد در پیکار با استقلال

به گزارش آبادان خبر، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی فولاد خوزستان برابر میهمان صاحب نامش استقلال پیگیری شد.

بر این اساس، شاگردان نکونام از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه امروز در ورزشگاه شهدای فولاد میزبان استقلال بودند که در نهایت با حساب ۲ بر ۱ به برتری رسیدند.

وریا غفوری از روی نقطه پنالتی برای استقلال و فرشاد احمدزاده و شیمبا برای فولادی‌ها گلزنی کردند.

هفته دوم لیگ برتر؛ جمعه: 99/08/30 ؛ ساعت 16:40
استادیوم: شهدای فولاد خوزستان/ بدون تماشاگر
داور: محمدحسین زاهدی‌فر/ کمک‌ها: فرهاد مروجی و جلیل شعرانی؛ داور چهارم: محمدرضا تارخ/ ناظر: ایرج نظری.

فولاد خوزستان

محسن فروزان
موسی کولی‌بالی
عارف آغاسی
صالح حردانی(74- فرزاد جعفری)
مهران درخشان‌مهر
محمد آبشک
محمدزبیر نیک‌نفس(2+90- احمد عبدالله‌زاده)
آیاندا پاتوسی(74- ساسان انصاری)
فرشاد احمدزاده
محمد قاسمی‌نژاد(3+90- سید محمد میری)
لوسیانو پریرا


سرمربی: جواد نکونام


استقلال تهران

سید حسین حسینی
عارف غلامی
محمدحسین مرادمند
وریا غفوری
هروویه میلیچ
مسعود ریگی
فرشید باقری
آرش رضاوند(69- محمد دانشگر)
فرشید اسماعیلی
مهدی قایدی
امیرارسلان مطهری(87- شیخ دیاباته)


سرمربی: محمود فکری

 

اخطار


فرشاد احمدزاده(66) موسی کولی‌بالی(79) مهران درخشان‌مهر(83) محمد آبشک(84) از فولاد

 مسعود ریگی(86) عارف غلامی(86) محمدحسین مرادمند(89) از استقلال

اخراج: حسین کعبی مربی فولاد 

منبع:فارس

خوزستان،اخبارخوزستان،آبادان نیوز،خبرخوزستان،اخبار خوزستان،آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،منطقه آزاد اروند،آبادان خبر،خبر خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: