کد خبر: ١٦٧٤٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/08/30-٢١:١٧

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری 2 سارق دوربین های مداربسته و کشف31 دستگاه دوربین خبر داد.

 

به گزارش آبادان خبر، سرهنگ سید محسن تقی زاده اظهار داشت:سحرگاه امروز ماموران کلانتری 16امیرکبیر طی یک عملیات منسجم سارق تیبا سوار که اقدام به سرقت دوربین های مداربسته در سطح شهر می کرد را شناسایی وپس از هماهنگی قضایی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند، از محل اختفاء وی 31دستگاه دوربین مداربسته و2دستگاه تلویزیون ال ای دی سرقتی کشف و ضبط ، همچنین خودروی ال 90 وی نیز توقیف شد.
وی افزود : سارق دستگیر شده که خود از نصابان دوربین های مداربسته بود ،بعد از نصب هر دوربین ضمن یادداشت آدرس محل نصب در دفترچه خود، در فرصت مناسب دوربین ها را به کمک2نفراز همدستانش به سرقت می برد که یکی از آنها نیز دستگیر شد.
تقی زاده در ادامه گفت: سارقان دستگیرشده تا کنون به 19فقره سرقت در این زمینه اعتراف کردند ،لذا  انتظار داریم همشهریان عزیز به هنگام نصب دوربین و تجهیزات ایمنی حتما از مراکز دارای مجوز استفاده کنند تا مشکلی در این زمینه بوجود نیاد.

این مقام انتظامی در خاتمه با بیان اینکه علیه متهمان دستگیر شده پرونده قضایی تشکیل و به قاضی کشیک دادسرا ارسال شد گفت : مالباختگان دراین زمینه  جهت شناسایی اموال خود به کلانتری۱۶امیرکبیر واقع در خیابان دبستان مراجعه کنند.

خوزستان،اخبارخوزستان،آبادان نیوز،خبرخوزستان،اخبار خوزستان،آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،منطقه آزاد اروند،آبادان خبر،خبر خوزستان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: