کد خبر: ١٥٤٩١ 
  • تاریخ درج خبر:1399/06/26-١٢:٠٣

بنا به اعلام یک منبع دولتی آمریکا، سه کشور عربی دیگر به زودی روابط پنهانی خود با رژیم صهیونیستی را علنی می‌کنند.

 

به گزارش آبادان خبر ، یک رسانه آمریکایی به نقل از برخی منابع دولتی مدعی شد ۳ کشور عربی دیگر در صف علنی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی قرار دارند.

شبکه خبری سی ان ان به نقل از یک منبع آگاه در کاخ سفید گزارش داد دولت آمریکا پس از تدارک توافق سازش بحرین و امارات، برنامه‌ای برای امضا توافق جدید رژیم صهیونیستی با سه کشور دیگر عربی در نظر دارد.

این منبع آگاه دولتی، سودان، مراکش و عمان را سه کشور جدید سازش کننده با صهیونیست‌ها اعلام کرد.

روزنامه عبری زبان اسرائیل هیوم نیز به نقل از نور داهاری، محقق مستقل انگلیسی پاکستانی و رئیس موسسه اسلامی مبارزه با تروریسم نوشت برخی کشور‌ها در انتظار پیوستن به توافق سازش با رژیم صهیونیستی هستند. قطر، عمان، سودان و عربستان نیز دیر یا زود به این جرگه خواهد پیوست.

رئیس جمهور آمریکا نیز روز گذشته اعلام کرد عربستان سعودی به زودی و در زمان مقتضی به توافق صلح کشور‌های عربی با اسرائیل خواهد پیوست. برآورد ما این است که دستکم ۷ تا ۹ کشور به زودی به روند عادی سازی روابط با تل آویو بپیوندند.

تنها ۲۹ روز پس از اعلام خیانت امارات مبنی بر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه اعلام کرد بحرین و رژیم صهیونیستی به توافقی برای عادی‌سازی روابط دست پیدا کرده‌اند و به گفته مشاور ارشد ترامپ، این توافق شامل افتتاح سفارت برای طرفین قرارداد است.

مقامات دولت آمریکا روز سه شنبه با تدارک مراسمی در کاخ سفید، امضا توافق سازش بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی را نهایی کردند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

رژیم صهیونیستی،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،رئیس جمهور آمریکا،تروریسم

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: