کد خبر: ٢٢٩٦١   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1400/09/05-١٠:٢٢

شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر با اُفت ۱۷ هزار واحدی روبرو شد و به کانال یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحدی بازگشت.

 

به گزارش آبادان خبر؛ شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر را با نوساناتی همراه بود با این وجود کار خود را با روند نزولی در ابتدای هفته آغاز کرد و پایان هفته نیز با روند منفی به کار خود پایان داد.

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از کانال یک میلیون و ۴۱۰ هزار واحدی آغاز کرد و در پایان هفته کار خود را در کانال یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحدی به پایان رساند که اُفت بیش از ۱۷ هزار واحدی داشته است.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات روز شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ با ریزش بیش از ۲۷ هزار و ۲۹۲ واحدی به پله یک میلیون و ۳۸۳ هزار واحدی رسید و فرابورس با اُفت بیش از ۱۸۱ واحدی در پله ۱۹ هزار و ۹۶۷ واحدی قرارگرفت.

شاخص در دومین روز کاری هفته مورخ ۳۰ آبان ۱۴۰۰ روند صعوی به خود گرفت و با رشد سه هزار و ۴۸۰ واحدی به یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۹۷۲ واحد رسید.

روند بورس در سومین روز کاری هفته مورخ ۱ آذر ۱۴۰۰ با رشد بیش از ۲۰ هزار و ۱۹۲ واحدی به پله یک میلیون و ۴۰۷ هزار واحدی رسید.

شاخص بورس و اوراق بهادار در معاملات ۲ آذر ۱۴۰۰ دوباره نزولی شد و با افت دو هزار و ۳۲۱ واحدی به یک میلیون و ۴۰۴ هزار و ۶۱۱ واحد رسید.

در معاملات آخرین روز کاری هفته مورخ ۳ آذر ۱۴۰۰ شاخص بورس در معاملات ۳ آذر ۱۴۰۰ با ریزش بیش از ۱۰ هزار و ۴۵۶ واحدی به پله یک میلیون و ۳۹۴ هزار واحدی رسید.

شاخص در هفته‌ای که گذشت ۳ روز منفی و ۲ روز مثبت را در کاvنامه خود ثبت کرد و به طور کلی با روند منفی هفته را به پایان رساند.

 

 

 

 

 

 

 

اقتصاد،اقتصادی،خبراقتصادی،اخباراقتصادی،خبر اقتصادی،اخبار اقتصادی،بورس

منبع : میزان

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: