کد خبر: ٢٥٦٥٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/04/01-١٥:٣١

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی شیراز آخرین وضعیت حادثه دیدگان کارخانه سیمان دشتستان که به فارس منتقل شده بودند راتشریح کرد و گفت: دو نفر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

آبادان نیوز _ دکتر سیامک هوشمند اظهار کرد: به علت حادثه‌ای که در کارخانه سیمان دشتستان رخ داده بود، سه نفر از افراد حادثه دیده با بالگرد اورژانس به استان فارس منتقل شدند.

وی ادامه داد: این افراد به علت وضعیت سوختگی که داشتند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمات درمانی برای آنان اقدام شد و از این رو دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و یک نفر نیز در بخش مردان بستری شد.

هوشمند افزود: یکی از بیماران فردی ۴٣ ساله و با ٣٠ درصد سوختگی و دیگری فردی ۵١ ساله و با ۵٢ درصد سوختگی هر دو در نواحی مختلف بدن نظیر سر و صورت، سینه و بالای سینه بوده اند که این افراد به علت وخامت حال در بخش مراقب‌های ویژه خدمات درمانی دریافت می‌کنند.

او ادامه داد: این افراد برای آنکه دچار زجر تنفسی نشوند، در وضعیت بدون هوشیاری هستند و مراحل درمانی برای آنان در حال انجام است.

وی تاکید کرد: فرد دیگری که دارای ۴١ سال سن و ٣١ درصد سوختگی است در بخش مردان بستری بوده و نسبت به دو نفر دیگر دارای شرایط بهتری است.

ساعت ۱۰ و۳۰ دقیقه ۲۹ خرداد اتصال و جرقه برق در محل تابلوی منبع تغذیه پست برق آسیاب سیمان کارخانه باعث سوختگی چهار نفر از کارکنان شد.

منبع:مهر

 

پایگاه اطلاع رسانی احمد امیری ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز : لطفا کلیک کنید

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: