کد خبر: ٢٧٩٦٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/09/09-١٠:٤٨

بسته خبری اجتماعی آبادان

 

آبادان نیوز؛ ابوالفضل امیری _ فرماندهی انتظامی آبادان از دستگیری فروشنده اسلحه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری، فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان اظهار داشت: ماموران کلانتری 11 ولیعصر آبادان با توجه به تیراندازی هایی که در روزهای گذشته رخ داده بود برای دستگیری عامل یاعاملین آن وارد عمل شدند و با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه یکی از متهمان که در کار خرید فروش اسلحه غیرمجاز است، شدند.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر

 

وی افزود: ماموران دراقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم در یکی از مناطق آبادان شدند .

رییس پلیس آبادان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم که فروشنده سلاح غیر مجاز است یک کلت کمری آمریکایی کشف وضبط شد و متهم نیز پس از دستگیری برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.


 فردی که اقدام به موبایل قاپی در آبادان می کرد، توسط مأموران کلانتری 11 ولیعصر آبادان دستگیر شد.

در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی در سطح شهرستان آبادان موضوع جهت شناسایی و دستگیری عامل این سرقت ها به صورت ویژه در دستور مأموران پلیس آبادان قرار گرفت که در این راستا روز گذشته مأمورین کلانتری 11 ولیصر مشغول گشت زنی به صورت نامحسوس در حوزه استحفاظی خود بودند که مشاهده می کنند پسر جوانی اقدام به قاپیدن موبایل یکی از شهروندان آبادان می کند و زمانی که قصد فرار از صحنه جرم را داشت توسط مأمورین دستگیر شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

 

متهم پس از دستگیری به کلانتری 11 انتقال داده  شد و در بازجویی های فنی پلیس به چند فقره موبایل قاپی اعتراف کرد.

وی علت سرقت هایش را استفاده مواد مخدر اعلام کرد و پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد.


رئیس پلیس شهرستان آبادان از دستگیری سارقان موتورسیکلت همراه با کشف موتورهای سرقتی در این شهرستان خبر داد:

رییس پلیس شهرستان آبادان در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت متعلق به کارگران، مقابل یکی از درب های ورودی پالایشگاه آبادان، موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر

 

وی افزود: در این راستا ماموران کلانتری 11 ولیعصر این شهرستان با انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی و با استفاده از سرنخ های موجود موفق شدند، مخفیگاه سارقان را شناسایی نمایند.

سرهنگ کشوری با بیان اینکه ماموران پلیس با هماهنگی قضایی طی عملیات ضربتی، 3 سارق جوان و سابقه دار را در مخفیگاهشان دستگیر کردند

او گفت: در بازرسی از محل اختفای سارقان، تعداد 4 دستگاه موتور سیکلت سرقتی متعلق به مالباختگان کشف و ضبط شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

 

فرمانده انتظامی آبادان در خاتمه عنوان داشت متهمان در بازجویی های فنی به 15 فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان بخصوص درب پالایشگاه معترف و پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند./ آبادان خبر

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: