کد خبر: ٢٦٦٢٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/26-١٣:٠٣

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزای کارگاه دو روزه توسعه زیست بوم صنایع خلاق منطقه آزاد اروند با حضور فعالان صنایع خلاق، نمایندگان شتابدهنده‌ها و مدیران و کارشناسان سازمان منطقه آزاد اروند، خبر داد.

 

آبادان نیوز : حجت الاسلام و المسلمین عادل فریحی با اشاره به اینکه در روز اول این نشست با تبیین چیستی صنایع فرهنگی و خلاق، زیست بوم صنایع خلاق آغاز شد، اظهار داشت: در این نشست رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی آبادان و عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کشور به سخنانی پیرامون صادرات محصولات صنایع خلاق و چگونگی عرضه آن در بازارهای داخلی و خارجی پرداخت.

وی افزود: روز اول کارگاه با گروه بندی شرکت‌کنندگان، ایده‌پردازی گروهی و طراحی اولیه نمونه کسب و کارهای پیشنهادی پایان یافت.

فریحی در توضیح عملکرد روز دوم این کارگاه ، گفت: روز دوم با حضور دکتر مهدی بصیرت از اساتید بارز علم اقتصاد و عضو کارگروه اقتصاد مقاومتی استان خوزستان در تبیین مدل‌های ارزش گذاری استارتاپ‌ها و موانع تجاری سازی صنایع خلاق آغاز و با بررسی نهایی کسب‌ و کارهای پیشنهادی و مدل‌سازی اولویت‌های توسعه صنایع خلاق منطقه آزاد اروند، پایان یافت.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: این کارگاه با مشارکت و همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در راستای تدوین سند استراتژیک توسعه زیست بوم صنایع خلاق مناطق آزاد برگزار شد.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد اروند

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: