مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان سرمربی این تیم را توانمند خواند و گفت، او انگیزه‌ زیادی برای نشان دادن توانایی خود دارد.

 

آبادان نیوز : محمد طیبی درباره تساوی بیرون از خانه تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم و این را هم باید در نظر گرفت که فولاد با جذب چند بازیکن خیلی قوی‌تر از فصل قبل شده است. با این حال ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و گرفتن یک امتیاز در زمین فولاد باارزش و مهم بود، البته ما در این بازی بیت‌سعید و طالب ریکانی را هم در اختیار نداشتیم و حضور آنها قطعاً می‌توانست شرایط متفاوتی را رقم بزند. من فکر می‌کنم فولاد جزو مدعیان قهرمانی است و خوشحالم که نتیجه خوبی در دربی خوزستان گرفتیم.

طیبی در پاسخ به این پرسش که «صنعت نفت در فصل جاری در پی قرار گرفتن در چه رتبه‌ای است؟»، تصریح کرد: لیگ امسال واقعاً سخت است و خودتان می‌دانید که تیم ما هم از لحاظ هزینه با خیلی از تیم‌ها قابل قیاس نیست. با این حال همه بازیکنان صنعت نفت این انگیزه را دارند تا بهترین نتایج را رقم بزنند و هواداران و مردم آبادان را خوشحال کنند.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت همچنین در مورد حضور رضا پرکاس به‌عنوان یک مربی ناشناخته در این تیم، اظهار داشت: پرکاس مربی توانمندی است و انگیزه زیادی دارد تا خودش را در لیگ ایران نشان دهد. امیدوارم با این مربی نتایج خوبی بگیریم.

طیبی راجع به بازی تیمش برابر آلومینیوم در هفته دوم لیگ برتر، گفت: بازی‌های خانگی برای ما بسیار مهم است و محکوم به شکست این تیم هستیم. البته حریف برای ما قابل احترام است، ولی باید در اولین بازی خانگی سه امتیاز را بگیریم. این را هم باید بگویم که نبود هواداران در ورزشگاه واقعاً آزاردهنده است و امیدوارم از این هفته بازی‌ها باتماشاگر باشد.

منبع : تسنیم

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: