کد خبر: ٢٦٤١٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/15-١٢:١٣

اوضاع هیات فوتبال استان خوزستان پس از تعیین سرپرست جدید توسط فدراسیون فوتبال وارد شرایط عجیبی شده است.

 

آبادان نیوز : بعد از اعلام پایان دوران ریاست عبدالکاظم طالقانی بر هیات فوتبال استان خوزستان توسط اداره کل ورزش این استان و تعیین سرپرست جدید برای این هیات به پیشنهاد اداره کل توسط فدراسیون فوتبال، اکنون بحران عجیبی به وجود آمده است.

ماجرا از این قرار است که بعد از اعلام تاریخ مراسم تودیع و معارفه به رئیس قبلی هیات فوتبال، مسئولان هیات فوتبال درهای ساختمان این هیات را قفل کرده و کلیدها را تحویل گروه جدید نداده‌اند!

از خردادماه، مدت ریاست طالقانی بر هیات فوتبال به پایان رسیده است و با وجود ثبت‌نام برای انتخابات دور جدید از فروردین ماه، هنوز این انتخابات برگزار نشده است. یازدهم مردادماه بنا به پیشنهاد بنی‌تمیم، مدیر کل اداره ورزش استان به فدراسیون فوتبال، آقای طالقانی از سمتش کنار گذاشته شده و آقای آل‌کثیر به عنوان سرپرست انتخاب شده‌اند. برای روز چهارشنبه مراسم تودیع و معارفه در اداره کل ورزش و جوانان استان در نظر گرفته شد که با وجود اعلام به طالقانی، او به همراه نواب ریاستش از حضور در مراسم امتناع کرد.

با وجود عدم تحویل ساختمان هیات فوتبال به گروه جدید، قرار است فردا از طرف مراجع ذیربط قضایی نسبت به ورود به ساختمان اقدام شود.

گفتنی است بنی‌تمیم، رئیس اداره کل ورزش استان خوزستان، مصاحبه در این خصوص را به بعد از طی شدن مراحل قانونی موکول کرد.

کاظم طالقانی، رئیس سابق هیات فوتبال استان خوزستان، عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و از روسای قدرتمند هیات‌های فوتبال کشور است که ورزش سه در تلاش است در سریع‌ترین زمان مصاحبه‌ای را با او ترتیب دهد.

منبع : ورزش سه

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: