کد خبر: ٢٦٣٢٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/10-١١:٠٥

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: با توجه به افزایش موارد ابتلا و بستری کووید19 در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان با اجرای طرح شهید سلیمانی نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان افزایش یافت.

 

آبادان نیوز : دکتر سید محمد محمدی روز دوشنبه در نشست ستاد کرونا جنوب غرب خوزستان در آبادان اظهار داشت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا ضروری است تا طرح شهید سلیمانی در این راستا با سرعت بیشتری پیگیری شود.

وی اضافه کرد: با آغاز ماه محرم نظارت های بهداشتی در راستای مقابله با کرونا بیشتر شده و از هیات های عزادار در خواست می شود دستورالعمل های بهداشتی را با دقت بیشتری رعایت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان در ادامه با اشاره به آغاز ثبت نام دانش آموزان در مدارس گفت: از این فرصت باید برای تشویق والدین و دانش‌آموزان برای تزریق واکسن بهره گرفت.

وی با تاکید بر استفاده از ماسک در شرایط کنونی از افرادی که ۶ ماه از تزریق نوبت سوم واکسن کرونای آنها سپری شده خواست برای زدن دز یادآور اقدام کنند.

فرماندار ویژه آبادان نیز در این نشست گفت: در راستای مقابله با کرونا نظارت های بهداشتی در حوزه آموزش و پرورش، اصناف، سازمان تبلیغات اسلامی، کارگری و کارمندی افزایش خواهد یافت.

احسان عباسپور اضافه کرد: بازدیدهای مشترک نظارتی طرح شهید سلیمانی نیز باردیگر آغاز شده  و اداره های دولتی نیز موظف اند نیرو و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار ستاد کرونا قرار دهند.

فرماندار ویژه آبادان با بیان اینکه بانک‌ها موظف اند در مسیر خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را با دقت بیشتری رعایت کنند ابراز امیدواری کرد با کمک مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از اوج‌گیری مجدد کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان جلوگیری شود.

دانشگاه علوم پزشکی آبادان روز یکشنبه از مرگ یک بیمار مبتلا به کرونا در خرمشهر و شناسایی ۳۰ بیمار جدید در آبادان، خرمشهر و شادگان خبر داد.

شهرستان‌های، آبادان، خرمشهر و شادگان زیر نظر خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان هستند.

منبع : ایرنا

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: