کد خبر: ٢٥٦٠٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/03/29-٢٢:٥٢

«میز خدمت» معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارها سازمان منطقه آزاد اروند، پیش از ظهر امروز یکشنبه ۲۹ خردادماه، با حضور معاون، مدیران و کارشناسان در محل این معاونت برگزار شد.

 

آبادان نیوز : «میز خدمت» معاونت سرمایه‌ گذاری و توسعه کسب‌ و کار ها سازمان منطقه آزاد اروند، پیش از ظهر امروز یکشنبه ۲۹ خردادماه، با حضور مدیران و کارشناسان در محل این معاونت برگزار شد.

در این نشست، صاحبان مشاغل، تجار، سرمایه‌گذاران همچنین سایر مراجعین، موضوعات، نقطه نظرات، انتقاد و پیشنهادات خود را در حوزه این معاونت مطرح که این موضوع با با ارائه راهکارها و مساعدت‌های معاون سرمایه‌گذاری، مدیران و کارشناسان این معاونت همراه بود.

معاونت‌های تخصصی سازمان منطقه آزاد اروند علاوه‌بر پاسخگویی به مراجعین در روزهای مختلف هفته، سلسله نشست‌های میز خدمت سازمان منطقه آزاد اروند در راستای دستور مدیرعامل این سازمان و در جهت ارائه بهتر خدمات، شناخت بیشتر از معضلات و کمبودها، همچنین پیگیری توأم با ضمانت اجرایی مراجعات از سوی حوزه‌های مختلف، با اختصاص یک روز در هفته را در دستور کار خود دارند.

«علی خانی» عضو هیأت مدیره و معاون سرمایه‌گذاری، «عادل جمعه‌زاده» مدیر توسعه نواحی صنعتی، «محبوبه آل‌علی» مدیر واحد کار و خدمات اشتغال، «روح‌الله تهرانی» مدیر توسعه و تسهیل سرمایه‌ گذاری، «محمد ادیب‌ کیا» مدیر توسعه تجارت، «محمد سقا کهوازی» به نمایندگی از مدیریت تسهیل و توسعه تولید در میزخدمت حضور یافته و پاسخگوی مراجعین بودند.

منبع : روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد اروند

 

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی احمد امیری ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز : لطفا کلیک کنید

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: