کد خبر: ٢٧٨٨٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/09/02-١٣:٣٧

مشاور و سرپرست اداره کل حوزه دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور منصوب شد.

 

به گزارش آبادان نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حجت الله عبدالملکی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در حکمی «سید علی حسینی» را به عنوان «مشاور و سرپرست اداره کل حوزه دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» منصوب کرد.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر


در متن این حکم آمده است:

جناب آقای سید علی حسینی

با توجه به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور و سرپرست اداره کل حوزه دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» منصوب می‌شوید.

هماهنگی، تعامل، اخلاق مداری و رعایت تقوی الهی در انجام امور محوله و وظایف تعیین شده از جمله تنظیم برنامه‌ها و جلسات با مسئولین امر، پیگیری و نظارت در امور جاری و تلاش وافر برای خدمتگزاری اسلامی با رویکرد فسادستیزی در چارچوب قوانین و مقررات به طور اخص مورد انتظار است.

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

 

امید است با اتکال به خدای متعال در انجام سیاست ها و برنامه های دولت مردمی و دبیرخانه با رعایت مفاد عهدنامه مدیران، همکاری با معاونین، مدیران، مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد و کارکنان محترم، تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با تأسی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید./ آبادان خبر

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: