کد خبر: ٢٦٢٨٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/07-١٩:٣٤

رئیس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند از ایجاد جاده پشتیبانی برای مواکب خدمت رسان در مرز شلمچه خبر داد.

 

آبادان نیوز _ در بازدیدی که ستاد اربعین منطقه آزاد اروند به همراه اعضای ستاد استانی از تأسیسات و زیرساخت‌های پایانه مرزی شلمچه، صورت دادند، آخرین اقدامات در راستای پذیرایی از زائران اربعین حسینی، مورد بررسی قرار گرفت.

یکی از موضوعات اهمی که در این رابطه مورد توجه اعضای ستاد اربعین منطقه آزاد اروند و استان خوزستان قرار گرفت، ایجاد مسیری برای پشتیبانی مواکب خدمت‌رسان بود که در این رابطه، رییس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند، توضیحاتی ارائه کرد.

قدرت‌الله طمیمیان در این باره بیان کرد: جاده‌ای در جهت دسترسی و پشتیبانی و تردد خودروهای مواکب، در نظر گرفته شده که از چند ماه گذشته وظیفه ایجاد و احداث آن به یکی از دستگاه‌ها محول شده بود، اما متاسفانه پس از اینکه ارگان مورد اشاره در احداث این جاده ناکام ماند، این مسئولیت به سازمان منطقه آزاد اروند محول شد.

وی افزود: با آگاهی از فرصت زمانی موجود تا آغاز فرآیند اربعین حسینی، به این جمع‌بندی رسیدیم که جاده را به شرایطی نزدیک کنیم که تردد را تسهیل بخشیده و از چالش‌های مواکب بکاهد.

رئیس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: بر این اساس، در حال حاضر جاده پشتیبان مواکب به شرایط بهره برداری رسیده و محیای تردد، خدمت‌رسانی و پشتیبانی از مواکب است.

طمیمیان یادآور شد: تنها نیازی که در این میان احساس می‌شود، انجام اقداماتی از سوی اداره آبفای استان خوزستان است تا بر اساس آن، لوله‌های عرضی پساب فاضلاب مواکب از  عرض این مسیر عبور داده تا پسماند فاضلاب مواکب موجب انسداد طریق و ایجاد خلل در کار پشتیبانی نشود.

 

منبع:روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: