کد خبر: ٢٦٣٤٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/11-٠١:٠٠

بخشدار مرکزی ایذه با اشاره به خسارات سیلاب امروز گفت: یک گله گوسفند در روستای پرچستان در سیلاب تلف شد.

 

آبادان نیوز : حسن‌قلی سبزعلی‌زاده در تشریح آخرین وضعیت سیلاب در روستاهای بخش مرکزی شهرستان ایذه اظهار کرد: طبق گزارش شورا و دهیار روستای پرچستان در ۵ کیلومتری شهر ایذه، در پی وفوع سیلاب در این روستا بیش از ۷۰ راس گوسفند تلف شده و بررسی در این خصوص و رسیدگی به مشکل فورا در دستور کار و پیگیری قرار گرفت.

وی با اشاره به تلفات مالی و جانی این حادثه افزود: در این سیلاب خسارات زیادی به منازل و راه‌ها وارد شد که تیم‌های امدادی در مناطق در حال خدمت‌رسانی هستند و ما به همراه فرماندار و دیگر مسئولان همچنان در مناطق مختلف در حال بررسی اوضاع هستیم.

بخشدار مرکزی ایذه ادامه داد: در پی سیلاب عصر امروز در روستای ناشلیل یک خودرو به همراه راننده در آب غرق شد و طبق گزارش اعلامی از شاهدان راننده هنگام خروج از خودرو دچار سانحه شده و تاکنون هیچ خبری از وی نیست.

سبزعلی‌زاده ادامه داد: خودروی این فرد چندین متر پایین‌تر از محل حادثه با شدن ضربه و آسیب زیادی یافت شد ولی متاسفانه تاکنون هیچ خبری از سرنشین آن در دست نیست و تلاش‌ها برای خبر گرفتن و یافتن وی ادامه دارد.

وی با اشاره به واقعه منجر به تلفات جانی در جاده ایذه-دهدز بیان کرد: یک خانواده نیز در سیلاب بعد از روستای سراک دچار حادثه شده که طی آن یک کودک ۳ ساله مفقود و جان خود را از دست داد و تجسس برای یافتن جسد وی ادامه دارد.

 

منبع:رکنا

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: