جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری شرور متواری وعامل تیراندازی های غیرمجاز و منجر به جرح دو تن از شهروندان خبر داد.

 

آبادان نیوز _ سرهنگ رضا اشیری اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق شدند، یک فرد شرور سابقه دار و متواری که تحت تعقیب محاکم قضایی بوده را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه فرد دستگیر شده دارای سوابقی از قبیل تیراندازی های غیرمجاز شبانه در حاشیه شهرستان، تیراندازی منجر به جرح 3تن از شهروندان ، و همچنین خرید و فروش سلاح غیرمجاز بود ،تصریح کرد: متهم در بازجویی با پلیس ضمن مواجه حضوری با شکات به سایر بزه های انتسابی خود معترف و علت تیراندازی های منجر به جرح شکات را اختلافات شخصی با آنها عنوان کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی آبادان در خاتمه با بیان اینکه علیه متهم پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی گردید،گفت: تلاش جهت کشف سلاح بکار رفته و همچنین دستگیری همدستان احتمالی وی ادامه دارد.

منبع:پایگاه خبری پلیس 

پایگاه اطلاع رسانی احمد امیری ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز : لطفا کلیک کنید

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: