کد خبر: ٣١٣٠٩   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/12-٢٢:٤٠

کمالوند اظهار کرد؛

لزوم تغییر ساختار نفت آبادان

کمالوند: ساختار باشگاه صنعت‌ نفت باید تغییر کند.

 

فراز کمالوند شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: ما شرایط خوبی نداشتیم و چند بازیکن را در اختیار نداشتیم و تراکتورسازی تیم پر مهره‌ای بود و به برتری رسید.

وی افزود: تکلیف تیم هفته گذشته مشخص شده بود و انگیزه لازم برای تقابل با تراکتورسازی را نداشت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: امیدوارم مسوولان باشگاه از اتفاقاتی که باعث سقوط تیم شد درس گرفته باشند.

کمالوند بیان کرد: وقتی سال گذشته تیم با آن شرایط در لیگ ماند باید فکری می‌شد ولی این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: باید ساختار باشگاه تغییر کند و خیلی سریع خود را جمع و جور کنیم و اگر این فصل جدید به لیگ برتر بازنگردیم مشخص نیست چه زمانی به لیگ برتر برگردیم.

کمالوند گفت: ویسی و بختیاری زاده تلاش کردند ولی امسال سال خوبی برای تیم نبود.

وی افزود: من مدیر عامل خیبر خرم‌آباد بودم و این تیم راه خود را پیدا کرده بود و دوست داشتم به آبادان کمک کنم.

کمالوند گفت: متاسفانه تیمی را دیدم که شرایط سقوط داشت، یک دروازه‌بان، ۲ مدافع و یک مهاجم برزیلی را با ۲۳۰ میلیارد ریال درخواست دادم جذب شوند، باشگاه قول همکاری داد و حتی قرار شد به اردو برویم تا بازیکنان جدید هم به اردو اضافه شوند.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: یک هفته ما را سرگردان کردند تا تیم به اردو برود، به لحاظ قانونی مقداری به مشکل خوردند تا تیم دیر به اردو برود.

وی افزود: ما بازیکنان خارجی آزاد را در نظر داشتیم ولی نه اردو به موقع میسر شد و نه جذب بازیکن اتفاق افتاد.

کمالوند بیان کرد: بعد از یک هفته به کیش رفتیم ولی با ورود به کیش هتلی برای ما در نظر گرفته شد که فقط چهار اتاق خالی داشت‌.

وی افزود: شرایط مطلوب نبود و جدا شدم، البته افرادی بعنوان مشاور در باشگاه بودند که دخالت زیادی داشتند و به همین دلیل نماندم.

کمالوند گفت: در ۲۶ اسفند ماه مدیرعامل باشگاه خواستار بازگشتم به تیم شد این در حالیست که تکلیف تیم مشخص و سقوط حتمی بود.

وی افزود: در شرایطی تیم را در اختیار گرفتم که پنج درصد شانس بقا در لیگ وجود داشت، البته به شرطی بازگشتم که خبری از مشاور و کارگروه در باشگاه وجود نداشته باشد و این اتفاق افتاد و از زمانی که بازگشتم کسی دخالتی نکرد.

کمالوند گفت: اگر در نیم فصل مانده بودم با جذب بازیکنان خارجی قطعا تیم در لیگ برتر می ماند.

سرمربی صنعت‌نفت با بیان اینکه ظرفیت تیم همین قدر بود، و در ۲ ماه اخیر شبانه روز کار کردیم، تیم بیش از ۲۰ گل به یک شکل خورده بود و با تغییر نفرات و در تمرینات تا حدودی مشکل را برطرف کردیم.

وی با اشاره به اینکه این تیم ضعیف‌ترین تیم در ۱۰ سال اخیر لیگ برتر بود، افزود: صنعت‌نفت بیش از ۱۱ ماه در خانه پیروز نشده بود، آمار این تیم بیانگر همه چیز بود.

وی افزود: اکنون جنگ و ایجاد حواشی و تنش تیم را به قهقرا خواهد برد و باید از فردا خود را برای بستن یک تیم متحد کار را آغاز کنیم، تیم باید به طور کامل تغییر کند، شاید سه بازیکن در این تیم بماند.

کمالوند گفت: باید در ساختار باشگاه تغییرات ایجاد شود، این باشگاه سیستم فشل دارد و باید اصلاح شود، باید مشکلات را حل کنیم و اشتباهات را تکرار نکنیم، از نیروهای کارآمد استفاده کنیم و شایسته سالاری کنیم.

وی افزود: از مدیرعامل پالایشگاه آبادان و هیات مدیره باشگاه تشکر کنم زیرا ۷۲ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شد و اگر این پول درست مدیریت می‌شد اکنون در لیگ باقی می ماندیم.

کمالوند گفت: ۱۲۰ میلیارد ریال پول آوردن خارج از وزارت نفت کار راحتی نیست، هیات مدیره‌ای که در تهران مستقر بود نهایت همکاری را با تیم داشت.

وی اظهار کرد: سه نماینده مردم آبادان در مجلس دست یاری به تیم صنعت‌نفت دهند و اکر کمک نکنند در حق مردم آبادان جفا کردند.

سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان بیان کرد: اصحاب رسانه بدانند اکنون تیم به آرامش نیاز دارد و قول می‌دهم بهترین تیم را برای سال آینده بسته شود.

کمالوند گفت: امسال به هیچ عنوان اجازه نخواهم داد کسی در کار دخالت کند، آزموده را آزمودن خطاست، کار را باید به کسانی داد که کار را جمع کنند.

وی افزود: به بهترین شکل ممکن و بدون دخالت به کسی تیم را خواهم بست و مردم مطمن باشند همانند سال ۹۶ با کسب بهترین نتایج سال دیگه به لیگ برتر باز می گردیم که البته نیاز به حمایت تمامی مسوولین داریم.

کمالوند گفت: مردم آبادان شجاع هستند و در جنگ پای شهر ایستادند و مطمئن باشند با قدرت بازمی گردیم.

وی در ادامه گفت: تشکر ویژه‌ای از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند داریم زیرا خیلی خوب ما را حمایت کردند، مقصر مسوولان نیستند بلکه عدم مدیریت هزینه باعث سقوط شد، پول خیلی خوب به باشگاه تزریق شد.

کمالوند گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم، مردم آبادان ولی نعمت ما هستند و شرمنده آنها شدیم، دوستانی که دخالت کردند خروجی کار را دیدند دیگر به خودشان اجازه دخالت ندهند.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت: لیست را به باشگاه دادم که در آن ۱۸ بازیکن حضور دارند و تحت قرارداد هیچ باشگاهی نیستند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان امشب از هفته پایان لیگ برتر با سه گل برابر میهمان خود تراکتورسازی تبریز شکست خورد./ اخبار آبادان

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: