کد خبر: ٢٩١١٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/05/16-١٤:٢١

با اعلام رسمی دبیرخانه بیست‌ویکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران، نامزدهای بخش‌های گوناگون این رقابت اعلام گردید.

 

آبادان نیوزدرپایان فرایند داوری از ۶ هزار و ۶۴۵ اثر ارسال شده به جشنواره؛ سه فعال رسانه‌ای از استان خوزستان در جمع نامزدهای نهایی حضور دارند.

دربخش خبر، اثر «سروش یوسفی» با عنوان «آب، روستاهای اطراف سد گتوند را فرا گرفت» از خبرگزاری ایلنا؛ در بخش مصاحبه، اثر «حسین دلیر» با عنوان «کاش طلسم تنهایی هنر این شهر بشکند» از روزنامه اروند و در بخش تک عکس، اثر «هادی آبیار» با عنوان «گزارش هوایی از امدادرسانی متروپل» از پایگاه خبری «اروند رسانه»؛ سه نامزد خوزستانی در جشنواره ملی رسانه‌های ایران به شمار می‌روند.

قالب گزارش با تعداد ۱۴۹۳ اثر پرمخاطب‌ترین بخش جشنواره به شمار می‌رود. پس از گزارش، بخش‌های سرمقاله و یادداشت با ۱۲۰۱ اثر؛ مصاحبه با ۷۹۰ اثر؛ تیتر با ۶۳۱ اثر و خبر با ۳۵۰ اثر به ترتیب جایگاه دوم تا پنجم فراوانی اثر در بخش رسانه‌های چاپی و برخط را کسب کردند.

بنابر اطلاعیه دبیرخانه جشنواره، آثار در چند مرحله داوری و توسط کمیته‌های تخصصی هر بخش ارزیابی شدند. پس از داوری همه آثار توسط پیشکسوتان و متخصصان حوزه رسانه، نامزدهای نهایی جوایز جشنواره معرفی شده و با بررسی آثار نامزد‌های نهایی توسط هیئت عالی داوری برگزیدگان هر بخش انتخاب و معرفی می‌شوند.

آیین پایانی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی رسانه‌های ایران، هم‌زمان با روز خبرنگار، سه‌شنبه ۱۷ مرداد در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران) برگزار خواهد شد.

از میان نامزدهای خوزستانی این دوره از جشنواره، حسین دلیر در هفدهمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران در سال ۸۹ موفق به کسب رتبه نخست صفحه‌آرایی و گرافیک مطبوعاتی شده بود./ اخبار خوزستان

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1402/05/16 17:58
0
0
دمتون گرم کاظم دیراوی
کاربر مهمان
1402/05/16 17:57
0
0
آفرین به بچه های خودمون تبریک به آبادان نیوز دهدشتی
کاربر مهمان
1402/05/16 17:56
0
0
آفرین انشالله موفق باشید تا اینجا هم کار بزرگی انجام شده عبدالحسین مقتدایی
کاربر مهمان
1402/05/16 17:54
0
0
سلام تبریک موفق باشید احمد میدری
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: