کد خبر: ٣١١٥٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/02/12-٠٠:٠١

تبلیغات تا ۲۰ اردیبهشت؛

آغاز دور دوم انتخابات مجلس در آبادان

تبلیغات رسمی نامزد‌های دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت آغاز شد و تا ساعت ۰۸:۰۰ صبح روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ادامه دارد. مناظره و فیلم‌های تبلیغاتی ۲۰ دقیقه‌ای نامزد‌های دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی که در صدا و سیمای مرکز آبادان ضبط و تهیه شده است در بازه زمانی تبلیغات رسمی به روی آنتن شبکه آبادان می‌رود. در آبادان در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴ نامزد برای راهیابی به بهارستان رقابت می‌کنند. انتخابات در ۸ حوزه از جمله آبادان به صورت تمام الکترونیکی انجام می‌شود، در این حوزه‌ها علاوه بر اینکه احراز هویت الکترونیکی است، شمارش آراء هم به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در ۲۲ حوزه انتخابیه برگزار می‌شود.

 

آبادان نیوزاین تبلیغات از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت آغاز شده و تا ساعت ۰۸:۰۰ صبح روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

در این دور از انتخابات، ۴ نامزد برای راهیابی به بهارستان در آبادان رقابت می‌کنند.

مناظره و فیلم‌های تبلیغاتی ۲۰ دقیقه‌ای این نامزدها نیز در بازه زمانی تبلیغات رسمی از شبکه آبادان پخش خواهد شد.

همچنین، انتخابات در ۸ حوزه از جمله آبادان به صورت تمام الکترونیکی انجام می‌شود. در این حوزه‌ها، علاوه بر احراز هویت الکترونیکی، شمارش آراء نیز به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

 

مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مجموع در ۲۲ حوزه انتخابیه برگزار می‌شود./ اخبار آبادان 

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: