کد خبر: ٢٨٠٧٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/09/20-١١:٥٢

ابوالفضل امیری

 

آبادان نیوز سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: پرداخت یارانه به صورت کالابرگ اختیاری است و قرار نیست یارانه قطع شود.

یارانه

سید طیبه حسینی درباره پرداخت یارانه آذر ماه خانوارها و انتشار برخی اخبار مبنی بر حذف یارانه نقدی، افزود: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پرداخت یارانه به صورت کالابرگ اختیاری است و قرار نیست یارانه نقدی هیچ فردی قطع شود.

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر 

وی اظهار کرد: پرداخت یارانه آذرماه طبق روال ماه‌های گذشته ادامه دارد و در صورت اجرا شدن این طرح در ماه‌های آینده افراد می‌توانند به صورت اختیاری کالابرگ الکترونیکی را انتخاب کنند، در غیر این صورت پرداخت یارانه به صورت نقدی ادامه دارد.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها تاکید کرد: در ماه جاری یارانه هیچ استانی قطع نمی‌شود.

براساس این گزارش یارانه نقدی کمک معیشتی بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول، روز ۲۰ هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی در دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

گفتنی است در صورتی که این سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی کرونا اقدام کرده‌اند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

یارانه نقدی خانوارها روز ۲۰ هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.


معاون امور مجلس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای پرداخت مطالبات بازنشستگان کشوری و لشکری، ۳۸ هزار میلیارد تومان اختصاص می‌یابد.

حقوق بازنشستگان

بابک افقهی در یک برنامه خبری اعلام کرد: برای پرداخت مطالبات بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و لشکری، رقم ۳۸ هزار میلیارد تومان اختصاص پیدا می‌کند.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر 

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی مشخصات همه بازنشستگانی که تا پایان سال ۱۴۰۰ بازنشسته شده و پاداش بازنشستگی خود را دریافت نکرده‌اند را هر چه سریع‌تر به سازمان برنامه و بودجه اعلام کنند.

براساس این گزارش یکی از مهمترین مطالبات بازنشستگان مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان به ویژه معلمان بعد از ۳۰ سال خدمت است که صندوق‌های بازنشستگی تاکنون قادر به پرداخت به موقع نبوده‌اند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: