پست الکترونیک شنبه ٢٣ تير ١٤٠٣
اخبار > اشتباه عجیب صنعت نفت آبادان


کد خبر: ٢٨٤١٨   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/10/21-١١:٤٧

نفت آبادان بدون توجه به آیین‌نامه نقل و انتقالاتی سازمان لیگ، اقدام به جذب بازیکن کرد.

 

به گزارش آبادان نیوز به نقل از ورزش سه، پس از انتخاب ادسون تاوارس به عنوان سرمربی صنعت نفت آبادان، آن‌ها تصمیم گرفتند تا بازیکنان خارجی و جدیدی را برای تقویت در نیم فصل دوم لیگ به خدمت بگیرند.

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر 

اولین بازیکنی که به آبادان آمد و حتی قرارداد با او بسته و عکس یادگاری منتشر شد، مدافع اروگوئه‌ای به نام سباستین پیریز بود. بازیکنی که حتی در تمرینات نفت هم حضور فعالی داشت و سرمربی برزیلی به دنبال دریافت مجوز برای بازی دادن به آن‌ها بود.

با این حال تاوارس، قبل از بازی با گل‌گهر سیرجان در کنفرانس مطبوعاتی‌اش گفت برخی مشکلات اداری باعث شده او نتواند از مدافع اروگوئه‌ای در ترکیب بهره ببرد.

در همان کنفرانس سرمربی طلایی‌پوشان از جذب مهاجمی کروات به نام مارکو شیمیچ پرده برداشت. بازیکنی که به آبادان آمده و مثل پیریز در تمرینات حضور دارد و او هم مشکلاتی در جهت ثبت قراردادش به وجود آمده است.

گویا با توجه به اینکه آن‌ها در چند ماه اخیر، فعالیتی در لیگ معتبر و مورد قبول نداشته‌اند، قراردادشان مورد قبول سازمان لیگ قرار نگرفته و کارت بازی برای مدافع اروگوئه‌ای و مهاجم کروات صادر نشده است. تنها در این میان هزینه رفت و آمد و اسکان بسیار بالا برای این دو بازیکن روی دست مدیران نفت باقی ماند.

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

این شرایط در حالی پیش روی صنعت نفت قرار گرفته است که این باشگاه روز گذشته هم با عماد میرجوان مهاجم خود برای جدایی به توافق رسید و دست تاوارس مربی برزیلی این تیم بیش از گذشته خالی شده است، چون سرمربی جدید صنعت نفت از زمانی که به آبادان آمده است کمبود بازیکن را در تیمش حس کرده و به همین دلیل اقدام به جذب بازیکنان خارجی کرده بود که تاکنون موفق نبوده است. پنجره نقل و انتقالاتی نفتی‌ها نیز به علت شکایت میلاد جهانی بسته است و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار آن‌ها خواهد بود./ آبادان خبر

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: