پست الکترونیک يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢
اخبار > متروپل همچنان تخریب می شود


کد خبر: ٢٨٠٦٠   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/09/19-١٢:٤٥

بسته خبری اقتصادی

متروپل همچنان تخریب می شود

بقایای سازه متروپل ظهر امروز تخریب می شود.

 

آبادان نیوز _ فرهاد آریا‌دوست، مدیر اجرای طرح‌های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص آخرین وضعیت عملیات تخریب ساختمان متروپل آبادان اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قرار بود باقی‌مانده ساختمان متروپل به صورت کامل تخریب شود اما به دلیل برخی موارد این عملیات تخریب متوقف و امروز از سر گرفته خواهد شد.

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر 

وی با بیان اینکه روز گذشته بخشی از باقی مانده ساختمان متروپل آبادان تخریب شد، افزود: با توجه به بروز برخی مسایل فنی و همچنین تاریک شدن هوا در روز گذشته، عملیات تخریب به صورت کامل انجام نشد. اکنون در حال نصب مجدد تجهیزات و آماده سازی شرایط برای از سرگیری عملیات تخریب هستیم و از ظهر امروز عملیات تخریب نهایی ساختمان آغاز می‌شود.

مدیر عمرانی منطقه آزاد اروند گفت: در حال حاضر محدودیت‌های تردد در اطراف ساختمان متروپل همچنان پابرجا است و تا پایان عملیات تخریب ادامه دارد.

آریا دوست عنوان کرد: خیابان‌های منتهی به ساختمان متروپل به وسیله جداکننده‌های ترافیکی بسته شده است تا از تردد خودروها جلوگیری شود و امیدواریم شهروندان آبادانی با صبر و شکیبایی ما را در تخریب این ساختمان همراهی کنند.

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

از روز ۶ آذرماه محدودیت ترافیکی در اطراف ساختمان اعمال شده و همچنین ساختمان‌های اطراف متروپل که در محدوده خطر قرار داشتند به منظور تخریب باقی‌مانده تخلیه شده‌اند./ آبادان خبر

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: