پست الکترونیک شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣
اخبار > سود سهام عدالت دو مرحله‌ ای واریز می شود/ قیمت دیگنیتی اعلام شد


کد خبر: ٢٧٧١٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/08/17-١٤:١٩

ابوالفضل امیری

 

آبادان نیوزمشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت توضیحاتی را درمورد نحوه و زمان واریز سود سهام عدالت اعلام کرد.

سهام عدالت

پیمان حدادی درمورد سود سهام عدالت سال ۱۴۰۰ توضیح داد: میزان سود سهام عدالت سال ۱۴۰۰ حدود دو برابر سال گذشته (سود سال ۱۳۹۹) است. بر این اساس در مرحله اول حدود ۵۰۰ هزار تومان برای هر مشمول تا اواخر پاییز واریز می‌شود.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر

 

وی درمورد زمان واریزی مابقی سود سهام عدالت نیز گفت: مابقی سود در اواخر سال جاری یا اوایل سال بعد واریز می‌شود، زیرا سود شرکت‌هایی که به تازگی مجمع برگزار کرده‌اند باید بر اساس جدول زمان‌بندی وصول شود و پس از آن پرداخت سود به مشمولان سهام عدالت صورت خواهد گرفت. به همین دلیل واریز سود سهام عدالت امسال دو مرحله‌ای شده است.

بر اساس این گزارش، سود سهام عدالت سال ۱۳۹۹ برای ۴۹ میلیون و ۱۸۸ هزار مشمول سهام عدالت از ۲۱ اسفند ماه سال گذشته آغاز شد و طبق آن سهام عدالتی‌های ۴۵۲ هزار تومانی ۴۸۹ هزار تومان، سهام عدالتی‌های ۴۹۲ هزار تومانی ۵۳۲ هزار تومان، سهام عدالتی‌های ۵۳۲ هزار تومانی ۵۷۵ هزار تومان و سهام عدالتی‌های یک میلیون تومانی یک میلیون و ۸۱ هزار تومان سود دریافت کردند.

 

پایگاه خبری تحلیلی آبادان نیوز

 

بنابراین با توجه به اینکه اعلام شده است سود سال ۱۴۰۰ دو برابر سود سهام سال ۱۳۹۹ خواهد بود، احتمالا سهام عدالتی‌های ۴۵۲ هزار تومانی حدود ۹۷۸ تومان، سهام عدالتی‌های ۴۹۲ هزار تومانی حدود یک میلیون و ۶۴ هزار تومان، سهام عدالتی‌های ۵۳۲ هزار تومانی حدود یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان سهام عدالتی‌های یک میلیون تومانی حدود دو میلیون و ۱۶۲ هزار تومان سود دریافت خواهند کرد.


شرکت بهمن موتور به نمایندگی های خود قیمت دیگنیتی پرستیژ را اعلام کرد.

خودروی دیگنیتی پرایم

طبق این اعلامیه، قیمت دیگنیتی پرستیژ برای آبان ۱۴۰۱ رقم یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان خبر

 

این قیمت با احتساب تمامی هزینه های مانند مالیات و بیمه شخص ثالث است. این در حالی است که قیمت دیگنیتی پرایم از سوی بهمن موتور ۹۳۵ میلیون تومان است و احتمالاً در روزهای آتی شاهد فروش رسمی دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور باشیم.

قیمت دیگنیتی پرستیژ

قیمت دیگنیتی از سوی بهمن موتور اعلام شد


برای یادآوری، دیگنیتی پرستیژ به یک موتور ۲ لیتری با توان ۲۲۸ اسب بخار و ۳۵۵ نیوتن متر مجهز است و گیربکس نصب شده روی آن ۶ سرعته خودکار است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: