کد خبر: ٣١٣٧٩   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/19-٠٤:٣٥

سرمربی نفت آبادان عنوان کرد؛

کمالوند: مردم آبادان از ما توقع دارند

سرمربی نفت آبادان در برنامه شب‌های فوتبالی گفت که مردم آبادان از تیم توقع دارند و اگر نتوانند تیم خوبی ببندیم، نمی‌توانیم با آنها ادامه بدهم.

 

آبادان نیوزفراز کمالوند که باتوجه به شرایط این تیم در پایان لیگ بیست و سوم، با این تیم به سطح دوم فوتبال ایران سقوط کرد، مهمان برنامه شب‌های فوتبالی در شبکه ورزش بود و در گفتگو با این برنامه گفت: مردم آبادان از ما توقع دارند. خیلی از آنها ممنون هستم چون وقتی که تیم بیفتد و مردم اینگونه واکنش نشان بدهند، یعنی من باید دست تک تک آنها را ببوسم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان ادامه داد: نه بی‌احترامی کردند و نه به بازیکنان حرفی زدند. همین که احترام ما را نگه داشتند، تا روزی که زنده باشیم نمی‌توانیم از آنها بگذریم. پشت این لطف و احترام، توقع هم دارند. با این حال من حاضر نیستم که اگر نتوانیم تیم خوبی ببندیم با آنها ادامه بدهم و به مدیرعامل هم گفتم.

 

کمالوند تاکید کرد: مردم آبادان بدانند تا پنجشنبه هفته آینده که ۲۴ خرداد ماه باشد، با تشکر از آنها، هر کسی توانست تیم را جمع کند بیاید جای من؛ الان مردم توقع دارند و من باید خودم تیم را ببندم.

 

او ادامه داد: چرا مردم عکس العمل بدی که انتظار می‌رفت، نشان دادند؟ چون گفتم پای کار هستم. بودجه رویایی نمی‌خواهم و عرضه این را دارم که تیم را جمع کنم. اگر ۲۰ روز بگذرد، بودجه ۳ برابری هم بدهند، وقتی بازیکن نباشد کاری پیش نمی‌رود. ماجرای قانون سقف بودجه را نداشتیم و تازه اتفاق افتاده.

 

سرمربی نفت آبادان تاکید کرد: چند بازیکن آزاد می‌شوند که بخواهیم فرصت را از دست بدهیم؟ اگر ۳ تیم زودتر شروع کردند، من وقتی بازیکن خارجی نمی‌توانم بگیرم و نسبت به اسکله تیم رضایت ندارم، باید چه کار کنم؟ به جز ۲-۳ نفر نسبت به بقیه راضی نیستم و جوانانمان هم هستند. هر کسی رفت خدا پشت و پناهش باشد./ اخبار آبادان

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: