کد خبر: ٣١٣٨٨   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/20-٢١:٣٠

عبدالملکی: مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور آماده ارائه حداکثر خدمات به زائران اربعین حسینی می باشند.

 

آبادان نیوز _ نماینده ویژه رییس جمهور در مناطق آزاد و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور، در نشست ستاد مرکزی اربعین حسینی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور در منطقه آزاد اروند اظهار کرد: هدف مناطق آزاد و اقتصادی در اربعین حسینی امسال ارتقاء کیفیت خدمات به زائران است و حداکثر خدمات به آنان در گذرگاه‌های اربعین مناطق آزاد ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به عبور سه میلیون زائر در سال گذشته از گذرگاه‌های مرتبط با اربعین حسینی در مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور افزود: اربعین حسینی به عنوان فرهنگ تمدن ساز نقش مهمی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی دارد.

عبدالملکی گفت: حرکت اربعین،‌ پیام ناب انقلاب اسلامی را به عنوان یک حرکت تمدنی به جهانیان معرفی می‌کند و نیاز است برای تقویت آن از همه ظرفیت‌ها استفاده کرد.

وی با اشاره به وجود ۴۸ منطقه آزاد تجاری و صنعتی کشور افزود: مدیریت در مناطق آزاد دولت رئیس جمهور شهید آیت الله رییسی، انقلابی و اسلامی است و نگاه ویژه به مسائل فرهنگی شده‌است.

نماینده ویژه رییس جمهور در مناطق آزاد و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور گفت: مناطق آزاد تجاری و صنعتی در برنامه‌های فرهنگی خود بخصوص اربعین حسینی باید نوآوری داشته باشند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر نیز در این نشست با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی در مرزشلمچه اظهار کرد: تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرای به منظور ارائه خدمات به زائران در شلمچه شکل گرفته‌است.

مسعود خواست خدایی افزود: به منظور رفاه حال زائران در اربعین حسینی و رفع موانع و مشکلات سال‌های گذشته نشست‌های متعددی برگزار شده‌است.

وی افزود: سعی بر این است تا با استفاده از همه ظرفیت های موجود در شهرستان با کمک شهرها و استان‌های معین، خدمات مطلوبی به زائران اربعین حسینی ارائه شود.

 

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: