پست الکترونیک چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩
اخبار > اردوگاه میثاق نقاهتگاه کرونای جنوب غرب خوزستان شد


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان خبر
آبادان خبر

اردوگاه میثاق نقاهتگاه کرونای جنوب غرب خوزستان شد

آبادان نیوز :مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت:بخشی از اردوگاه راهیان نور میثاق به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونای جنوب غرب خوزستان در اختیار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفت.

به گزارش آبادان خبر ، اسماعیل زمانی روز سه‌شنبه بیان کرد: براساس تصمیم شورای تامین منطقه آزاد اروند و نظر موافق سپاه و ناحیه مقاومت بسیج آبادان، اردوگاه میثاق در اختیار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفته و مشکلی در انتقال بیماران درمان یافته ویروس کرونا به این مکان وجود ندارد.

وی بر لزوم رعایت تصمیم‌های ستاد مبارزه با کرونای منطقه آزاد اروند و تعطیلی مراکز غیرضروری و جلوگیری از ورود خودروهای شهرستان‌های بحرانی ویروس کرونا به شهرستان‌های آبادان و خرمشهر تاکید کرد و گفت:تنها راه مبارزه با کرونا ماندن در خانه است و همه همشهریان باید آن را رعایت کنند.

وی ادامه داد: همه امکانات سازمان منطقه آزاد اروند برای ضدعفونی و گندزدایی از مناطق شهرستان‌های آبادان و خرمشهر به کار گرفته شده است.

زمانی ادامه داد:سازمان منطقه آزاد اروند تاکنون جلسه‌های متعددی در خصوص مقابله با ویروس کرونا در آبادان و خرمشهر با حضور فرمانداران این ۲ شهرستان‌ برگزار کرده است.

تاکنون ۳۸ بیمار در آبادان، ۴۲ بیمار در خرمشهر و ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در شادگان شناسایی شده اند که ۹ نفر از آنها فوت شده‌اند.

شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره می‌برند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مناطق آزاد،خبر مناطق آزاد،اخبار مناطق آزاد،آبادان نیوز،آبادان خبر،منطقه آزاد اروند،خبرمناطق آزاد،اخبارمناطق آزاد،آبادان  نیوز،منطقه آزاد  اروند،آبادان خبر


٢١:١٥ - 1399/01/05    /    شماره : ١٣٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج