پست الکترونیک پنج شنبه ١٤ مهر ١٤٠١
اخبار > هدف اصلی صنعت نفت ، ارتقای رتبه در جدول است


کد خبر: ٢٦٤٤٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/16-١٢:٠٦

مهاجم صنعت نفت آبادان با ابراز خوشحالی از ادامه حضورش در این تیم، ارتقای رتبه نفت در جدول را مهمترین هدف فصل جدید دانست.

 

آبادان نیوز : حسن بیت سعید با تمدید قرارداد خود با صنعت نفت، فصل جدید را هم با پیراهن این تیم بازی خواهد کرد. او در مورد این تصمیم گفت: توفیقی شد که قرارداد خود را تمدید کنم. خدا را شاکرم که می توانم در تیم خوب و پرهوادار صنعت نفت فوتبالم را ادامه دهم. از همه کسانی که به من لطف کردند و قابلم دانستند تشکر می کنم. از هواداران هم تشکر ویژه دارم که در این مدت پیگیر کار من بودند. از صمیم قلب خوشحالم که برای هوادارانی بازی می کنم که فوتبال را می فهمند.

او در واکنش به این موضوع که الان در کنار طالب ریکانی، جزو قدیمی های تیم محسوب می شوی تاکید کرد: در تیم ما قدیمی های دیگر چون حسین ساکی، حکیم نصاری و فاخر تهامی و... وجود دارند. البته بین بازیکنان صحبتی در این مورد نیست. برای ما فرقی نمی کند چه کسی چه مدت حضور داشته و موفقیت تیم بسیار مهمتر است.

مهاجم صنعت نفت در پاسخ به این سوال که چقدر برای درخشش و گلزنی در فصل جدید انگیزه داری گفت: هدف اصلی ما بهتر کردن رتبه صنعت نفت است. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب و دل هواداران را شاد کنیم. در کنار این هدف مهم، انشالله بتوانم گلزنی کنم. گلزنی یکی از عوامل موفقیت تیم است و من و بقیه بچه ها باید برای این مهم حسابی تلاش کنیم.

دربی همیشه حساسیت خاص خودش را دارد مخصوصا الان که اول فصل است و تیم ها شناخت زیادی از هم ندارند ولی می خواهد با یک نتیجه خوب وارد فصل جدید شوند. قبل از صحبت در این مورد باید به این نکته اشاره کنم که هر دو تیم مال یک استان هستند. هر دو تیم باید اخلاق ورزشی را رعایت کنند. در مورد نتیجه هم هر تیمی بیشتر تلاش کند موفق خواهد بود. فولاد یک مجموعه خوب و کامل دارد. این تیم مدیریت، کادرفنی و بازیکنان خوبی دور هم جمع کرده است. ما هم صنعت نفت هستیم و به دنبال کسب یک نتیجه خوب در شروع کار هستیم. من در فولاد هم بازی کردم و می دانم که بازی های نفت و فولاد همیشه حساس بوده و امیدوارم که روز، روز ما باشد.

بیت سعید صحبت های خود را این گونه به پایان رساند: از تمام تیم هایی که به من پیشنهاد دادند تشکر می کنم ولی جدایی از مردم و شهر آبادان سخت بود. آبادان شهر محروم و مظلومی است و تنها دلخوشی مردم آن تیم صنعت نفت است. انشالله که بتوانیم با کمک هم نتایج خوبی کسب کرده و دل آنها را بر چند دقیقه هم که شده شاد کنیم.

منبع : ورزش سه

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: