پست الکترونیک دوشنبه ١٤ آذر ١٤٠١
اخبار > زندگی دوباره مرد ۷۲ ساله با تلاش اورژانس ۱۱۵ آبادان


کد خبر: ٢٧٠١٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/06/16-٢٣:٢٣

رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان خرمشهر از احیای موفق مرد 72ساله توسط تکنسین های این مجموعه خبر داد.

 

به گزارش آبادان نیوز و به نقل از روابط عمومی اورزانس پیش بیمارستانی آبادان؛ امیر دریس عبود سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان آبادان با بیان این خبر اظهار کرد: در پی تماس با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ امروزشانزدهم شهریورماه مبنی بر کاهش سطح هوشیاری و بدحالی مردی72 ساله در منطقه طالقانی شهرستان خرمشهر، بلافاصله نزدیکترین تیم امدادی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی آبادان به محل اعزام شد.

 وی در ادامه افزود: با عزیمت تکنسین های اورژانس بر بالین بیمار و انجام ارزيابي و معاینه اولیه مشخص شد بیمار فاقد هرگونه علائم حیاتی میباشد و بلافاصله عملیات احیای قلبی، ریوی پیشرفته آغاز و در طول مسیر اعزام نیز ادامه یافت.

دریس عبود تصریح کرد: بیمار پس از دریافت اقدامات پیشرفته پزشکی توسط تکنسین های اورژانس، به بیمارستان ولی عصر شهرستان خرمشهر منتقل و پس از انجام اقدامات درمانی تکمیلی به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال داده شد.

 سرپرست مرکز فوریت های پزشکی خرمشهر در انتها از موثر بودن اقدامات درمانی تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی و تحت مراقبت بودن بیمارخبر داد و از تکنسین های این ماموریت آقایان رضا زیتانی و موسی خانی حویزاوی تشکر کرد.

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: