پست الکترونیک دوشنبه ١٤ آذر ١٤٠١
اخبار > ببینید | فریادهای جانسوز مالباخته بر سر سارقان مسلح در آبادان


کد خبر: ٢٦٩٩٨   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/06/15-١٩:٢٦

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از انهدام باند سارقان مسلح طلاجات منازل دراین شهرستان خبر داد

 

به گزارش آبادان نیوز و به نقل از خبرنگار پلیس، سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه طلاجات منازل در سطح شهرستان آبادان مراتب بلافاصله در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات شبانه روزی موفق به شناسایی محل اختفای سارقان مسلح در یکی از نقاط شهرستان شدند

ایشان با بیان اینکه تیم های ویژه عملیاتی جهت دستگیری سارقان مسلح به محل اختفای آنان مراجعه و طی عملیات ضربتی سه نفر از اعضای باند را مقتدرانه دستگیر کردند تصریح کرد: متهان دستگیر شده در بازجویی فنی پلیسی به 8فقره سرقت طلاجات از منازل شامل(4فقره مسلحانه و4فقره عادی معترف شدندهمچنین یکدستگاه خودروی ساینا بکار رفته در صحنه سرقت متعلق به سارقان نیز توقیف گردید .

این مقام انتظامی در خاتمه با بیان اینکه یکنفر مالخر طلاجات(مسروقه) نیز در این زمینه دستگیر شد، گفت: علیه متهمان دستگیر شده پرونده قضایی تشکیل و از طریق قضات مربوطه راهی زندان شدند.

 

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: