پست الکترونیک شنبه ٠١ ارديبهشت ١٤٠٣
اخبار > پرداخت ما به التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان خوزستانی در آخر اردیبهشت


رییس اداره مستمری‌های تامین اجتماعی خوزستان گفت: ما به التفاوت افزایش حقوق مستمری بازنشستگان خوزستانی در ۲ روز آخر اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد.

 

آبادان نیوز : فرزاد کمری افزود: به‌منظور پرداخت به‌ موقع مستمری بازنشستگان تامین‌ اجتماعی، پرداخت مستمری اردیبهشت ماه آنان از تاریخ بیستم اردیبهشت ماه آغاز شده و به محض تصویب افزایش مستمری امسال در هیات دولت و ابلاغ آن به سازمان تامین‌ اجتماعی در ۲ روز پایانی اردیبهشت ماه ما به‌ التفاوت افزایش این ماه پرداخت می‌شود.

وی اظهار داشت: تامین‌ اجتماعی، مطابق اطلاع‌ رسانی گذشته، پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال ۱۴۰۱ بر اساس مواد ۹۶ و ۱۱۱ قانون تامین‌اجتماعی برای طرح و تصویب به هیات وزیران ارسال کرده که به محض تصویب و ابلاغ قانونی در ماه جاری نسبت به واریز حقوق و مستمری بر اساس مصوبه اقدام می‌شود.

کمری افزود: از آن جایی که طبق روال و بر اساس حروف الفبا پرداخت حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هر ماه شروع می‌شود در ماه جاری نیز طبق ماه‌ های قبل اقدام شد و مابه‌التفاوت افزایش اردیبهشت ماه برای همه گروه‌های بازنشستگی با وصول مصوبه هیات وزیران، طی ۲ روز پایانی اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود.

وی گفت: همچنین مابه‌التفاوت فروردین ماه امسال نیز همزمان با پرداخت مستمری خرداد و تیرماه واریز خواهد شد.

۶۳ درصد جمعیت ۴.۷میلیون نفری خوزستان زیر پوشش چتر حمایتی سازمان تامین اجتماعی بوده که از این تعداد ۲۳۰ هزار بازنشسته و مستمری بگیر هستند.

منبع : ایرنا

 

پایگاه تحلیلی گفتمانی آبادان نیوز اخبار جنوب غرب کشور را بصورت تحلیلی، گفتمانی و خبری منتشر میکند.

شما در این آژانس خبری علاوه بر اخبار آبادان، خبر خرمشهر و اخبار اروند کنار را همزمان با اخبار خوزستان خواهید خواند.

ما در آبادان خبر، خبر آبادان را  بصورت شبانه روزی برای شما در کنار خبر های مهم ایران و جهان منتشر خواهیم کرد.

برای خواندن مستند ترین اخبار، آبادان نیوز را دنبال کنید چون این پایگاه خبری به گواه رنک الکسا و گوگل یکی از شاخص ترین پایگاه خبری استان خوزستان و جنوب کشور است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: